Вучић „добио корпу“!Ђилас: Геније ме позвао на дијалог у своју кућу – одбио сам гa

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.437
На отвореној седници Општинског одбора Странке слободе и правде, чији је он председник, у Куршумлији, истакао да сви заједно морамо да се боримо, а не само појединци, да би српском народу било боље и подсетио је да су од децембра прошле године почели протести и Србији, односно да опозиција се покренула у свим градовима извадивши народ из апатије и очаја.
-Убеђују да су плате велике, као да људи не виде шта имају у новчанику и у кући. Беже људи из Србије. Преполовио се број ђака за шест година. За годину дана 52.000 људи отишло је у земље ЕУ, и плус 10.000 у неку другу. То мора да се заустави, истакао је том приликом први човек ССП додавши да се многе ствари могу да промене сутра, али да је за то потребно да у Србији остану да живе и раде способни, а не послушни људи.


– Уместо пара за стадион од 250 милиона, људима треба повећати плате. Ми смо поносан и достојанствен народ. Наши преци су преко Албаније у џепу носили грумен земље како би живели само за повратак родној груди. Сада хоће све да распродају. Где се вода, земља и рудна богаства распродају. Да су наши стари продавали ми не би имали своју земљу. Продато је 32.000 хектара, то мора да се поврати, подвукао је Ђилас и закључио:

– Неће људи у политику, али ми морамо да се изборимо, да не би било лоше као до сада, да најбољи млади имају жељу да се укјлуче у политички живот Србије.

А шта је још рекао један од лидера Савцеза за Србију, Драган Ђилас, у вези понуде председника Српске напредне странке, Александра Вучића, да дође у његову кућу, да би се тамо водио дијалог између опозиције и власти, погледајте у видео прилогу горе, па сами о свему донесите свој суд.

https://srbin.info/politika/vucic-d...-pozvao-na-dijalog-u-svoju-kucu-odbio-sam-ga/

 
U pravu je da nema niko pravo da prodaje zemlju,vodu,rude strancima.U pravu je da nam ne trebaju stadioni nego da je bolje dati veće plate jel to vuče onda sve i pare se okreću.

Da, vuče razvoj stranih privreda jer će Srbi te veće plate da potroše uglavnom na uvoznu robu.
 
Neko fensi vino, sir kao meze, prigušena muzika, pucketanje drva u kaminu i njih dvojica ispruženi na mekom sagu... :malav: Ali drug Đido čuva nevinost za neku bolju priliku, za nekog moćnijeg dasu. :deda2:
Остаће тако нероткиња... :mrgreen:
 
Da, vuče razvoj stranih privreda jer će Srbi te veće plate da potroše uglavnom na uvoznu robu.
Dobro bar deo će da ode na domaće.Ionako se najviše troši na hranu a tu su još domaće firme glavne.Plus što će da ode posrednicima trgovcima..Uglavnom sve je bolje nego stadioni,jarboli,gondole.To ko da su birali šta je besmislenije našta da potroše pare.
 
Pa da, više vole pare nego muziku. :lol:

Nego nije ni ta korpa nešto strašno, koliko sam ih ja dobio samo ovde na forumu, pa me evo živog, u ljubavnoj penziji, al' budan. :malav: Možda se u pozadini tog barenja Đilasa krije ona ruska inicijativa da se povežu, da drmaju zajedno, da kao u braku sve dele. :malav:
 
Pa da, više vole pare nego muziku. :lol:

Nego nije ni ta korpa nešto strašno, koliko sam ih ja dobio samo ovde na forumu, pa me evo živog, u ljubavnoj penziji, al' budan. :malav: Možda se u pozadini tog barenja Đilasa krije ona ruska inicijativa da se povežu, da drmaju zajedno, da kao u braku sve dele. :malav:
Не ебе леп, него упоран, каже народ; а и не ебе увек онај горњи.... :mrgreen:
 
Kako vi uspevate da razlikujete te "naše" političare ? Missim... vučić,djilas,kurta,murta za mene su svi jedna ličnost sa više imena i u različitim pojavnim oblicima.Kad se kaze pozvao vucic djilasa ili obrnuto meni zvuci isto što i pozvao vucic vucica ili djlas djilasa missim
 
Kako vi uspevate da razlikujete te "naše" političare ? Missim... vučić,djilas,kurta,murta za mene su svi jedna ličnost sa više imena i u različitim pojavnim oblicima.Kad se kaze pozvao vucic djilasa ili obrnuto meni zvuci isto što i pozvao vucic vucica ili djlas djilasa missim
:eek: Ти... ти хоћеш да кажеш...:sad2:... да су сви они...исти!?:confused:
Али како, кад опозишн каже да нећеју да се играју Избора јер су ови брезобразни, па не деле играчке поштено, а ови други кажу да не дају играчке, јер их ови покраду па нећеју да врату?:lol:
 
:eek: Ти... ти хоћеш да кажеш...:sad2:... да су сви они...исти!?:confused:
Али како, кад опозишн каже да нећеју да се играју Избора јер су ови брезобразни, па не деле играчке поштено, а ови други кажу да не дају играчке, јер их ови покраду па нећеју да врату?:lol:
Ne,za mene oni nisu isti.Oni su za mene jedno biće.
 

Back
Top