Vučić: Da vidim rešenje kosovskog pitanja, rekao bih 1.000 evra 2025. godine

Poruka
17.591
Predsednik Aleksandar Vučić konstatovao je da u Srbiji fale radnici, što se vidi na primeru gradilišta Beograda na vodi, gde rade i radnici iz inostranstva, te naveo da je plan da se upravo sa povećanjem plata podstakne vraćanje naših ljudi iz inostranstva.
Mnogo imamo da radimo, ali povećanjem plata gledaćemo da sve veći broj ljudi iz inostranstva vraćamo i da stignemo prosečnu platu od 900 evra što pre. Da mogu da vidim rešenje kosovskog pitanja, rekao bih 1.000 evra 2025. godine, ali ne vidim ga i to je ono što me muči i stavlja dodatne tegove na tas koji mi kaže da neće sve biti tako lako i jednostavno - rekao je Vučić.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...tanja-rekao-bih-1000-evra-2025-godine/1lkj33s

Eto 1200 evra godisnje , lepa para za krpljenje budzeta. Npr. letovanje , zimovanje, drva,tursija nesto da se prikolje, skolarci , neki komad namestaja itd. Ah to Kosovës...
 
Vučić: Moja politika u vezi sa Kosovom doživela poraz
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je njegova politika o Kosovu i Metohiji, „da Srbija sačuva dosta, doživela poraz, jer Srbi više vole da kukaju, da plaču nad nečim što je ostalo daleko, nego da imaju nešto u svojim rukama“.
Piše: FoNet24. septembra 2018.

Lavovski se borio za Kosovën
 
Eto 1200 evra godisnje , lepa para za krpljenje budzeta. Npr. letovanje , zimovanje, drva,tursija nesto da se prikolje, skolarci , neki komad namestaja itd. Ah to Kosovës...

Cinjnica da jedan Britanski agent zajebava celokupno srbijansko stanovnistvo samo govori u kakvom je mentalnom stanju preostali populus u Srbiji.
 
Foto-Nebojsa-Martinovic-1024x576.jpg


Slika govori vise od reci
 
Kada je potpisao Briselski sporazum i ispunio sve tacke, a oni nisu ispunili nista (ZSO)
trebao je da preda ostavku i kaze glup sam ja za ovo.

Sad nam opet prodaje neke lazi, plate 1200e , al eto samo potpis na nezavisnost,
pa ce posle da bude opet me prevarili dusmani.

Ako ovaj retard ponovo dobije izbore zasluzili smo sve sto ce nasm se desiti.
 
Eto 1200 evra godisnje , lepa para za krpljenje budzeta. Npr. letovanje , zimovanje, drva,tursija nesto da se prikolje, skolarci , neki komad namestaja itd. Ah to Kosovës...
Šiptar, baš ti je naš predsednik noćna mora :D
Kod vas je 3400$ po glavi.
Jadniji ste i od Moldavije.
Nikada nećete biti država jer za to niste sposobni.
 
Još nije postigao ni 500 evra, a iznosila je 700 pre nego što je on rusodošao na vlast.
Cekamo kad ce stici Kolindin rekord maloumnosti od osam tisuca eura XD

Ja volim i Pancevo i Nis i Novi Sad i Beograd i Valjevo. Ja nemam program jer to ste vi srpski ljudi! Novak Djokovic? Novak Djokovic je kao moj siiiin moj Djokica.

:hahaha:
 
Još nije postigao ni 500 evra, a iznosila je 700 pre nego što je on rusodošao na vlast.

a ovi tvoji, dok nas nisu rasturili , imali smo jos 1990-te 1000 evra plate (Antine plate).
A onda nas tvoje gazde uvalise u ratove pa nam i plate sisle na 100-200-500.........evra.
DAKLEM, DOLE VUCIC.............ZBOG NISKIH PLATA.
 
Eto 1200 evra godisnje , lepa para za krpljenje budzeta. Npr. letovanje , zimovanje, drva,tursija nesto da se prikolje, skolarci , neki komad namestaja itd. Ah to Kosovës...
O čemu ti pišeš nesrećniče.

Da mi ponude 50 000 evra mesečno da se saglasim sa priznanjem Kosovo ne bih to učinio. Nema tih para koje mogu da mi promene mišljenje po tom pitanju.

Po pitanju Kosova nema trgovine a ko misli da može da trguje neka proba.
 
Pa to veli Vucic , ja sam samo naveo primere...
Kad slušaš ili čitaš njegove izjave doslovno ćeš uvek biti obmanut jer nisi fokusiran na ono što stoji između redova..

A između redova krije se njegovo viđenje političkog konteksta. No kako to verovatno nikada nećeš biti u prilici da saznaš možda je bolje da se uzdržiš od komentarisanja njegovih izjava.

Ma koliko ga neki omalovažavali on je inteligentan čovek.
 
Čitaj ovo Šiptar :D
--------------------------------
31. Januar 2020. • 17:31
Kosovo u 2019. uvezlo robu vrednu više od četiri milijarde evra

Kosovo je, prema carinskim podacima, za godinu dana uvezlo proizvode iz različitih zemalja u vrednosti većoj od četiri milijarde evra, dok je izvezlo proizvode u vrednosti od 340 miliona evra, prenosi Koha. ...
------------------------------------------

25. Januar 2020. • 16:51

Na Kosovu u 2019. godini zatvoreno više od 1700 preduzeća

Trend registracije i zatvaranja preduzeća na Kosovu nastavljen je i tokom 2019. godine, a broj zatvorenih kompanija za godinu dana brine ekonomske stručnjake, prenosi Kosova Press.

Poslovni direktor Agencije za registraciju preduzeća Mehdi Plašniku izjavio je da je u 2019. godini 1.774 preduzeća na Kosovu zatvoreno, od čega 11 stranih kompanija.

Plašniku je istakao i da je u januaru ove godine registrovano 518 preduzeća, dok je 71 zatvoreno.

Predsednik Privredne komore Kosova Berat Rukići naveo je da u drugim zemljama mogu da budu niže stope zatvorenih firmi, ali da su postupci bankrota i zatvaranja mnogo strožiji i to obeshrabruje mnoge kompanije da uđu u biznis u tom postupku, sve dok na Kosovu ne bude postojala birokratija koja bi zatvorila preduzeća.

Rukići je naglasio i da preduzeća donose odluke o zatvaranju zbog obaveza i određenih postupaka.

Ekonomski stručnjak Mustafa Kadriaj naglasio je da se kao rezultat slabih ekonomskih performansi preduzeća na Kosovu, broj ukinutih kompanija neprestano povećava.

Prema njegovim rečima, zbog poteškoća u pristupu finansijama i niskim kreditnim stopama, većina kompanija je propala.

Neki od razloga za zatvaranje kompanija su promena zakonodavstva ili administrativnih uputstava, nepostavljanje godišnjih izveštaja o finansijskim prihodima i niska ekonomska aktivnost, piše Kosova Press.
 

Back
Top