Vučić: Da sutra uvedemo sankcije Rusiji...

radeta62

Buduća legenda
Poruka
41.138
Kojim bre srcima ahahahh. Mada ima Vucic ovde pravo.Trebao je odmah da uvede sankcije a sada je najebao sa obe strane. Od Rusa ce kao i obicno dobiti tuki a od EU ce tek da dobije ku.c.nu. Generalno ako Srbija nastavi opvim putem jos ce prilicno da ubrza svoj nestanak. Tek ce tada sve vise ljudi da bezi iz nje,krece beda sve veca zaostalost .....milina bozja bas. Neobjasnjiva je glupost tog naroda. Srbija uvek ili kasni ili i kasni i donosi lose odluke. Tako vec decenijama
Jesi li primetio da Vucic sve vise copa na jednu nogu rusi rade na tome da mu odseku nogu i da zavrsi ko Tito.

pop80

Domaćin
Poruka
4.638
20 godina priznajemo Kosovo .. nikako da ga priznamo.. ustvari priznali smo ga ali Albanci i Amerikanci i dalje traže da ga priznamo :D
godinu dana uvodimo sankcije Rusiji ali nikako da ih uvedemo :D samo što nismo.. ne možemo sedeti na dve stolice slušali smo pre 10 godina, slušali smo januara ove godine, slušali smo pre mesec dana.....slušamo i danas....i sutra ćemo..i za mesec dama.. i sledeće godine..slušamo, slušamo, slušamo..slušaćemo..slušaćemo..slušaćemo... :D

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
12.870
20 godina priznajemo Kosovo .. nikako da ga priznamo.. ustvari priznali smo ga ali Albanci i Amerikanci i dalje traže da ga priznamo :D
godinu dana uvodimo sankcije Rusiji ali nikako da ih uvedemo :D samo što nismo.. ne možemo sedeti na dve stolice slušali smo pre 10 godina, slušali smo ove januara ove godine, slušali smo pre mesec dana..slušamo i danas..slušamo, slušamo, slušamo :D
Realno postaje smešno. Skoro su Rusi polju ali Vučića pa sam iznenađen da im nije uveo sankcije iz sujete

Cela Evropa ga gleda kao nekog patetično psa

pop80

Domaćin
Poruka
4.638
Realno postaje smešno. Skoro su Rusi polju ali Vučića pa sam iznenađen da im nije uveo sankcije iz sujete

Cela Evropa ga gleda kao nekog patetično psa
brt ne znam koja je pozadina priče al u toj evropskoj administraciji su izgleda sve sami idioti ili psiho ima neki prećutni dil sa njima.. al ne verujem da je toliko lud i da radi Rusima iza leđa.. popio bi novičog ili neko slično piće..

radeta62

Buduća legenda
Poruka
41.138
Ti si sigurno neki lik iz Striborove šume. :hahaha:
hogarstrasssniHagar.JPG

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773
Mitsko biće iz grčke Hiperboreje. Stari Grci su verovali da Rusosaurus ima sposobnost da menja mišljenje, ako je obrok dobar i obilan. Pravilnom ishranom, kod Rusosaurusa dolazi do fluidnog mišljenja, tako da više ni on sam ne zna šta je prvobitno mislio, osim da mu je potreban obrok. Ima snažna verska uverenja koja sam ne poštuje, ali drugima savetuje da se vladaju u skladu sa njima. Odan je onome ko ga hrani, dok ga hrani.
Pravolsavni monasi veruju da je on preteča pravoslavnog klera, zbog izreke: Prvo uzmi, pa onda vidi šta ćeš.

TONOLAN

Buduća legenda
Poruka
25.196

Vučić: Da sutra uvedemo sankcije Rusiji...​

Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanja novinara nakon obeležavanja godišnjice BIA.

IZVOR: B92 PONEDELJAK, 17.10.2022. | 13:05.

Predsednik Vučić se osvrnuo na sankcije Rusiji, koje Srbija nije uvela.

"Da ponovim, ne preti niko meni kao Aleksandru Vučiću, već prete ovoj zemlji. Ne žele da ova zemlja ostane živi dokaz nečije bahatosti, licemerstva i pogrešne politike. Ova zemlja bi samo žrtvovanjem morala da ispravi njihove greške, i da konvalidira sve ono loše što su napravili pre dve i po decenije, rekao je Vučić.

"Od kuknjave nećemo da dobijemo ništa. Da sutra uvedemo sankcije Rusiji, tri dana bi bilo "baš lepo, postali ste deo Evrope", a peti dan bi Srbija trebala da se odluči da li je na pravoj strani istorije ili ne", dodao je Vučić.

Predsednik Srbije je potom detaljnije objasnio zašto Srbija nije uvela sankcije i pored svakodnevnog pritiska, koji se vrši na našu zemlju.

"Vučić nije uveo sankcije Rusiji do 17-og oktobra. Kako se takav veliki preokret dogodio i čija reč nešto znači u ovoj zemlji? Dok god budemo mogli da izdržimo,a da ne ugrozimo naše interese mi ćemo voditi politiku u zaključku Saveta za UN. Vi mali Srbi nemate pravo na svoj teritorijalni integritet. Sve je to za nas teška situacija. Ni prethodnih deset godina nije bilo lakše", objasnio je Vučić.

On se osvrnuo na predstojeći sastanak sa Miroslavom Lajčakom.

"Ne očekujem ništa, očekujem težak razgovor", o sastanku sa Lajčakom.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=10&dd=17&nav_category=11&nav_id=2229308

Ako uvede sankcije Rusiji krenuće da plače kako smo eto morali, prete nam sankcijama, opet će biti glad u Srbiji, hiper inflacija i sve ono što smo preživeli. To niko od nas ne želi zar ne? Eto biće tako nešto u tom stilu.

Koliko će dugo naš predsednik Aleksandar Vučić da ostane dosledan ovoj izjavi ostaje nam da vidimo.

U pravu je Gospodar, Nema sankcija Rusiji ... SMRT drugosrbima!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.