Vučić: Čekaju rat Rusije i EU da udare na Srbiju!

Nije svaki sporazum automatski protiv Srbije. Države sarađuju kada imaju zajedničke interese.

Pravo pitanje je: zašto je prva reakcija "ovo je protiv nas", a ne "ajde da i mi budemo deo saveza"? :think:
Zar nije nenormalno da budemo deo tog saveza sa neprijateljima? Koliko je meni poznato Albanija je podržavala šiptare u borbi protiv države Srbije,šiptari su napravili čuda dole,Hrvati... svakakve zločine učiniše nad srpskim narodom.I ti se čudiš reakciji?
 
Zar nije nenormalno da budemo deo tog saveza sa neprijateljima? Koliko je meni poznato Albanija je podržavala šiptare u borbi protiv države Srbije,šiptari su napravili čuda dole,Hrvati... svakakve zločine učiniše nad srpskim narodom.I ti se čudiš reakciji?

Pa ne živi se u prošlosti. Hoćeš tako doveka?

I u Evopi je ratovao svako sa svakim pa su to ostavili iza sebe. Koja je poenta inata?

Naravno da treba da živimo složno sa komšijama. Ako to mogu svi u Evropi, onda možemo i mi.

Nego ne želimo. Velike pare se vrte na koruptivnim projektima pa našem predsedniku i ekipi odgovara da budemo izolovani. I sad je tvoj zadatak da nam prosipaš budalaštine kako nas svi mrze i da moramo da živimo u blatu.

Pa ne moramo. I to ćeš videti na izborima ;)
 
FB_IMG_1773652935326.jpg
 
Evo ja sam iz Hrvatske. Trudim se, ali iskreno, ne vidim niti jedan jedini razlog zbog kojeg bi Hrvatska napala Srbiju? Zbog čega? Što to Srbija ima vrijedno da bi ju Hrvatska napala? Hrvata u Srbiji više nema. Teritorija imamo i u Hrvatskoj praznog koliko hoćeš. Plodne zemlje isto tako, samo imamo manjak ljudi da ju obrađuje. Ne trebaju nam ljudi koji Hrvatsku ne vole. Ako bi sve Srbe priključili Hrvatskoj, Hrvati bi bili manjina u vlastitoj državi. Srbija je siromašnija od Hrvatske.
Što propuštam? Što ja to ne vidim, koji je to razlog zbog čega bi Hrvatska napala Srbiju. Također, s kojim ljudima? Prosječan stanovnik Hrvatske ima oko 44-45 godina. Tko bi ratovao?
Zato, opet pitam. Koji razlog ima Hrvatska da napadne Srbiju? Što dobija s tim? Kakve koristi ima? Trump se borim za naftu i rudna bogatstva. Putin isto slično. Ali ovdje ne vidim nijedan razlog da Hrvatska napadne Srbiju.
 
Pa ne živi se u prošlosti. Hoćeš tako doveka?

I u Evopi je ratovao svako sa svakim pa su to ostavili iza sebe. Koja je poenta inata?

Naravno da treba da živimo složno sa komšijama. Ako to mogu svi u Evropi, onda možemo i mi.

Nego ne želimo. Velike pare se vrte na koruptivnim projektima pa našem predsedniku i ekipi odgovara da budemo izolovani. I sad je tvoj zadatak da nam prosipaš budalaštine kako nas svi mrze i da moramo da živimo u blatu.

Pa ne moramo. I to ćeš videti na izborima ;)
Istorija nas uči da smo jako loše prošli u prošlosti sa tim narodima.
 
Evo ja sam iz Hrvatske. Trudim se, ali iskreno, ne vidim niti jedan jedini razlog zbog kojeg bi Hrvatska napala Srbiju? Zbog čega? Što to Srbija ima vrijedno da bi ju Hrvatska napala? Hrvata u Srbiji više nema. Teritorija imamo i u Hrvatskoj praznog koliko hoćeš. Plodne zemlje isto tako, samo imamo manjak ljudi da ju obrađuje. Ne trebaju nam ljudi koji Hrvatsku ne vole. Ako bi sve Srbe priključili Hrvatskoj, Hrvati bi bili manjina u vlastitoj državi. Srbija je siromašnija od Hrvatske.
Što propuštam? Što ja to ne vidim, koji je to razlog zbog čega bi Hrvatska napala Srbiju. Također, s kojim ljudima? Prosječan stanovnik Hrvatske ima oko 44-45 godina. Tko bi ratovao?
Zato, opet pitam. Koji razlog ima Hrvatska da napadne Srbiju? Što dobija s tim? Kakve koristi ima? Trump se borim za naftu i rudna bogatstva. Putin isto slično. Ali ovdje ne vidim nijedan razlog da Hrvatska napadne Srbiju.
Uff,ne treba tako da pišeš ti koji si pripadnik eu nacija koji razvijaju dobrosusedske odnose sa svima.Zamisli da mi pišemo kao ti ovde da nam ne trebaju ljudi koji ne vole Srbiju,a imamo ih za izvoz.Kukaš da nema ko da obrađuje zemlju?Pa nema kad ste proterali 250000 Srba.
 
Evo ja sam iz Hrvatske. Trudim se, ali iskreno, ne vidim niti jedan jedini razlog zbog kojeg bi Hrvatska napala Srbiju? Zbog čega? Što to Srbija ima vrijedno da bi ju Hrvatska napala? Hrvata u Srbiji više nema. Teritorija imamo i u Hrvatskoj praznog koliko hoćeš. Plodne zemlje isto tako, samo imamo manjak ljudi da ju obrađuje. Ne trebaju nam ljudi koji Hrvatsku ne vole. Ako bi sve Srbe priključili Hrvatskoj, Hrvati bi bili manjina u vlastitoj državi. Srbija je siromašnija od Hrvatske.
Što propuštam? Što ja to ne vidim, koji je to razlog zbog čega bi Hrvatska napala Srbiju. Također, s kojim ljudima? Prosječan stanovnik Hrvatske ima oko 44-45 godina. Tko bi ratovao?
Zato, opet pitam. Koji razlog ima Hrvatska da napadne Srbiju? Što dobija s tim? Kakve koristi ima? Trump se borim za naftu i rudna bogatstva. Putin isto slično. Ali ovdje ne vidim nijedan razlog da Hrvatska napadne Srbiju.
Komšija, ne želi ni prosečan Amerikanac da napadne Iran, pa opet ...
 
Istorija nas uči da smo jako loše prošli u prošlosti sa tim narodima.

Pa jel živiš u istoriji ili sadašnjem vremenu? Kakve veze imaju nove generacije sa svim tim?

I u EU je svako ratovao sa svakim pa su našli način da to ostave iza sebe i sarađuju.

Jedino Srbija gura inat. Vučić bukvalno izmišlja neprijateljstvo da bi držao opsadno stanje da bi bili izolovani, pa da njegov koruptivni biznis cveta.
 
Pa jel živiš u istoriji ili sadašnjem vremenu? Kakve veze imaju nove generacije sa svim tim?
Pa to im je državna politika čoveče.Istorija ti pokazuje kakav su odnos imali prema Srbima.
I u EU je svako ratovao sa svakim pa su našli način da to ostave iza sebe i sarađuju.

Jedino Srbija gura inat. Vučić bukvalno izmišlja neprijateljstvo da bi držao opsadno stanje da bi bili izolovani, pa da njegov koruptivni biznis cveta.
Ne,ne izmišlja on ništa,on samo vidi dalje i ima više informacija od nas.
 

Back
Top