Quantcast

Vrtoglavica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

neupucena

Zainteresovan član
Poruka
369
opušteno:
Ma nisam ja ni ocekivao da mi date dijagnozu preko neta,samo sam postavio pitanje da bi neki ljudi koji znaju o tome mogli da daju svoje misljenje,da vidim sta bi to otprilike moglo da bude.
Evo, ja nisam doktor ali mogu da ti kažem šta sam čula.

Spomenuo si da ti pucketa u vratu, ako imaš okoštavanje a vrti ti se kod određenih vežbi možda vršiš pritisak pa dođe do nekog ukleštenja u predelu vrata, oslabi cirkulacija (koja verovatno i ovako nije neka jer imaš pritisak na donjoj granici) i javlja se vrtoglavica. Još ako si krenuo u teretanu onako na prepad, posle godina krivljenja za kompjuterom...

Drugo, ako si već išao na sve te pretrage trebalo je lepo da napišeš šta su ti našli, ako su našli nešto a ne da postaviš pitanje u stilu 'meni se vrti u glavi, šta bi to moglo biti'. Nisi napisao ni koliko imaš godina.

Ako ti nisu našli ništa tj. nikakvo oštećenje dovoljno jako da izazove takve simptome, možda si osetljiviji od proseka (npr. ja imam 26 godina i krećem se isto koliko i moji vršnjaci ali svejedno me više muči kičma od njih) a možda je na nervnoj bazi.

Zdravstvo nam je takvo kakvo je ali čovek mora da prihvati da stvari tako stoje i da se bori za svoje zdravlje - ako ti nećeš, teško da će neko drugi. Radi kako hoćeš ali nemoj posle da kukaš ako ti se stanje pogorša jer nisi hteo da se cimaš.

Poruka
7.141
Joj glupost je nepresusna, majko moja...! :roll: :roll: :roll:
Sta ti je, kazes, oces moje cenjeno misljenje?! Moguce je da imas tumor mozga. Eto. Mozda i nemas, ali na osnovu toga sto imas vrtoglavicu - sasvim je moguce.... 8-)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.