Vrtna keramika?

mari47

Stara legenda
Poruka
94.293
Kad sam ja videla ovu vrtnu figuru, nisam mogla da odolim...i ona nije u mom dvorištu iz proste poze! Ona nosi moje petunije...i zove se Severina

1ebchu.jpg

MOZAIK TREŠNJA

Početnik
Poruka
9
Slike su predivne kao i sami vrtovi i sve u njima.Da li neko zna gde se mogu naći figure kuce ili mace u prirodnoj veličini (vidim tu na zadnjoj slici u ćošku) od keramike ili kamena po mogućnosti dobro obrađen materijal od kog su napravljeni. To mi se dopada pošto se bojim pravih pasa a moja deca.:brus:

viola74

Početnik
Poruka
5
U Bašti u Novom Sadu imaju akciju terakote, komšija kupio deset komada, prelepa je...a ja sam bila da vidim šta još imaju, kad je u pitanju vrtna dekoracija izbor im je fantastičan. Posebno su mi se svidele solarne lampe i neke keramičke figure kuca i maca, kao da su od kamena, jako lepo izgleda...

mari47

Stara legenda
Poruka
94.293
Evo moje fontanice...prenosim je zimi u kuću!
Sem ukrasa, leti služi mačkama da piju vodu iz nje ( a imaju posudice);)
Taj momenat ću slikati, mada ih je teško navatati...čim vide aparat pobegnu, ne vole publicitet izgleda..
ao545s.jpg

mirjjana83

Početnik
Poruka
10
Ja sam prelepu vrtnu keremiku pronasla u bastinoj radnji .Imaju prelepe terakota saksije u tri velicine sa detaljima kao romboidi ,cvetici i razne druge sare.Imaju velike kolicine tih saksija pa su im jako jako povoljne.Ceo set mozes da kupis za nesto malo vise od dve hiljade.Mozes i pojedinacno.Najveca je tolika da opusteno mozes tuju da posadis ,srednja je za neku jelkicu a najmanja za neko siblje,brsljan ili neki lovor visnju...Pored njih ima i zidnih terakota saksija i veeeeeliki izbor svakakvih keramickih saksija.

m1arina

Početnik
Poruka
12
Meni je terakota teška dosta još kada stavim zemlju...dali imaju možda neke laganije u bojama peska mislim da se materijal zove fiberglass.Volela bi staviti sve jednake po bašti sa tujama ako takav materijal može napolje.Ima i kod nas u Subotici Bašta moram otići da vidim

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.