Quantcast

Vrste mž ljubavi

Lady in Red

Veoma poznat
Poruka
13.802
Pitanje iliti tema je da li imate ovakva iskustva
Osoba je suprotnog pola, volite je kao osobu, ali vas ne privlači nikakav seks
Da li možete da volite nekog stvarno volite a da ne morate i ne želite seks sa njom / njim?

Da li je to moguće i uopšte šta mislite vi o tome

Lady in Red

Veoma poznat
Poruka
13.802
Nisam znala kako da je nazovem pa je to uvod
Da li imate iskustva da volite a da vas privlači a da ipak ne biste imali seks sa tom osobom
Platonska ljubav je nešto po meni što postoji ali ljubav ne poznaje odsustvo strasti i emocija
Ili možda grešim
Možda to nije ljubav
Ja cenim da ipak jeste

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
37.859
Da li možete da volite nekog stvarno volite a da ne morate i ne želite seks sa njom / njim?

Naravno da je moguce.
To je normalnim ljudima sasvim normalna stvar.

momcilo95

Poznat
Moderator
Poruka
7.615
Zavisi sve od kvalitativne vrednosti. Imam taj neki trip da ako neka osoba super izgleda, a uz to je i prepametna, karakterno dopadljiva, duhovita, dakle kompletna, jednostavno ne mogu da je seksualizujem na taj nacin, iako me u konacnici naravno privlaci i seksualno. Nekako mi jednostavno prija da boravim tu negde u blizini, da pricam sa njom, bukvalno me popravlja, i bio bih u stanju godinama to da radim, a bez da potenciram nesto vise. Naravno, to ne znaci da me ne privlaci seksualno, sta vise, ali u toj konstelaciji njenih kvaliteta, bukvalno seks nije pri samom vrhu prioriteta, iako na kraju moze biti kruna svega.
Hajd ovako da sumiram: znaci nije problem da se pohebemo na licu mesta, a nije problem da se nikad ne pohebemo
Nadam se da nisam otisao u pm...

Poslednja izmena:

šišmirišmiš

Ističe se
Poruka
2.952

ja volim princ konja i kod mnjega mi je trenerica,ne bih s njim da imam seksa,ali izgleda da ko me pita,on uzme sam,mozda?