Vrooom!

ja sam ih dosta slusao.poznajem ih preko 15 godina i cesto sam odlazio na njihove probe ranije.odlicni su, ali steta sto kod nas nema bas mnogo poznavaoca dobre muzike.kod nas su ljudi izuzetno ograniceni po pitanju muzike.znaju sta je dobro, ali ne ulaze u muziku dubiozno i sve sto je malo alternativnije se ne slusa.jbg.
 
ja sam ih dosta slusao.poznajem ih preko 15 godina i cesto sam odlazio na njihove probe ranije.odlicni su, ali steta sto kod nas nema bas mnogo poznavaoca dobre muzike.kod nas su ljudi izuzetno ograniceni po pitanju muzike.znaju sta je dobro, ali ne ulaze u muziku dubiozno i sve sto je malo alternativnije se ne slusa.***.

Slazem se.Ljudi pune svirke u Parizu,Cirihu,a ovde jedva 30 ljudi dodje na koncert.Steta,a stvarno su dobri,originalni,odlicno sviraju,ali retko ko ovde to prepoznajez:( PS.Moja omiljena stvar je "Nismo tu".Mogao bih da je slusam,i slusam,i slusam... z:D
 
Meni se svidja boja kose od one njihove pevacice. Vuku na ono sto volim da cujem.
Meni je i Jinx isto dobar.
Ne znam, doduse, zasto sam ih povezala. Mozda zbog boje kose od pevacice...
I intruder je odlican. Ona pesma iz Ljubav i drugi zlocini (Leap into) je mnogo jaka stvar.
 
Meni se svidja boja kose od one njihove pevacice. Vuku na ono sto volim da cujem.
Meni je i Jinx isto dobar.
Ne znam, doduse, zasto sam ih povezala. Mozda zbog boje kose od pevacice...
I intruder je odlican. Ona pesma iz Ljubav i drugi zlocini (Leap into) je mnogo jaka stvar.

Da Jinxi su i meni super,mada ne vidim neku povezanost sa Vrooomomz:hm: Jedino sto su i jedni i drugi sjajniz:lol:
 

Back
Top