vrijedi li plakati

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Huh mnogi kazu"plachi bitje ti lakshe",ali ja lichno mislim da to nije tako,jer shta tjesh dobiti time ako plachesh?sigurno netjesh vratiti tu osobu nazad,tako da ipak mislim da nema potrebe plakati,vreme lechi sve :roll: :cry: :lol:
 
Vi ste svi super i drago mi je da sam ovdje sa Vama.Sita sam se isplakala sumnjam da suza vise ima,bol u grudima je nestao naravno postoji rupa.Ipak Skarlet je jednom rekla:Danas sam suvise umorna da razmisljam o tome a sjutra je novi dan!Vjerujem da ce sjutra biti makar mao lakse..
 
Da bi nesto pocelo, najpre nesto mora da se zavrsi... Veza se ne zavrsava kad neko ode, vec onda kada mi to prihvatimo... Dakle, nista "preko kolena"... placi, pati, odboluj svoj bol... ustani i kreni dalje... za mene je to jedini nacin, mozda neko zna i drugacije... ja ne.
 
Ja placem vec 17 meseci, zivot je prosao pored mene, a opet nisam sa njim. Nisam ni sa kim i mislim da nikada vise necu ni biti. Jako je tesko krenuti dalje ako si pre toga jako i iskreo voleo...
 
Suze su ok...dobro je isplakati se.Bice ti lakse.Niko se ne moze zadrzati,ako zeli da ode...Ono sto se ne moze zadrzati,mozda i nije nase...nase zapravo,vec samo prividno...Slazem se sa gore navedenim postom ,da ga treba pustiti da ode,i ako se ne vrati,znaci da i nije bio tvoj...a,ako se vrati,da je to,onda ono pravo.
 
Suze su ok...dobro je isplakati se.Bice ti lakse.Niko se ne moze zadrzati,ako zeli da ode...Ono sto se ne moze zadrzati,mozda i nije nase...nase zapravo,vec samo prividno...Slazem se sa gore navedenim postom ,da ga treba pustiti da ode,i ako se ne vrati,znaci da i nije bio tvoj (e, brate...to retroaktivno ukidanje ??? :lol: )...a,ako se vrati,da je to,onda ono pravo.( chak i ako se vrati samo zato shto nije uspio u namjeri da nadje bolje ili nekog koga je htio ??? )

u svakom sluchaju se slazem, da se niko i nishta nema chime, ni kako, ni zashto zadrzati...pa i da se Planeta okrene, jesenji, otpali list na granu se ne vraca, ni superlepak nema smisla..i shta sad ? :D lazimo malo sebe sami, lepse se zivi, lepshe se mre...a ova tema mirishe na naftalin...do sad je postavljachica primila i otpremninu za pemziju :)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top