Vrhunac izdaje

DragonStar

Primećen član
Poruka
600
142255_stefanovic-foto-koha.net.jpg_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...olu-ne-znaci-da------smo-priznali-nezavisnost

Za ovo bi negde drugde letele glave i predsednika i celokupne vlade. Samo se u ispranoj Srbiji cuti.:rtfm:
 
Ja ne znam sta vi (pojedini) hocete. Pregovori vam ne valjaju, ne valja vam podela Kosova, ne mozete da ratujete.

Pa kako mislite da se onda resi problem Srba sa Kosova?

Jesu li oni 'zrtveni jarci" toga sto vi (tj.politicari) nemaju resenje?

Ili da se vrate u Srbiju, ali opet sta onda s Kosovom?
 
Na žalost,Kosovo sve izvesnije klizi .....
Džaba pregovori,ali valja pokušati.
Šiptari prihvataju razgovor na nagovor Zapada,
ali ne menjaju stav.
Nikakve fleksibilnosti.Samo nezavisnost !
Oteli su našu zemlju,nažalost !
Pravda,ovoga puta,ne stanuje ovde.......!
 
Ja ne znam sta vi (pojedini) hocete. Pregovori vam ne valjaju, ne valja vam podela Kosova, ne mozete da ratujete.

Pa kako mislite da se onda resi problem Srba sa Kosova?

Jesu li oni 'zrtveni jarci" toga sto vi (tj.politicari) nemaju resenje?

Ili da se vrate u Srbiju, ali opet sta onda s Kosovom?

Srbi sa Kosova i Metohije su proterani a sama teritorija okupirana.

Meni nije jasno šta vi tu dalje hoćete ...... ili misleite da se i dalje pravite slepi, gluvi i mutavi ?

Nikakvi pregovori sa teroristima, okupatorom i njihovim predstavnicima ne dolaze u obzir.
 
Koliko je meni poznato, Vojvodina takodje ima svoju zastavu, pa?

Vojvodina ima svoju zastavi staru nekoliko vekova ne nekoliko godina.

Ili misliš da se i dalje sprdaš sa pravom zastavom Vojvodine postavjajući običnu krpu umesto nje ?

Vidiš, ja mislim da će ovi što se krpare sa vojvođanskom zastavom na kraju pokupiti i vratiti u svoje rupice.
 
Poslednja izmena:
Nego...? Sta konkretno?

Nema pregovora.

Ima rezolucija 1244 a ako se ona neispoštuje a činjenica je da nije ni jedna tačka ispoštovana, obustaviti bilo kakvu aktivnost na uspostvaljanju dogovora sa UN-om za šta imamo podršku 2/3 čovečanstva dok se sve tačke ne prenesu sa papira na teren.

U slučaju da i dalje postoji opstrukcija rezolucije prekinuti sve moguće pregovore i spremiti se za oslobađanje okupiranog dela države.

Domaće demokratske talibane prečistiti i smeće u kantu za otpatke a sa normalnim delom stanovništva napraviti najpre državu a ne parče zemlje na kom haračlije i kriminalci zavode red i privesti posao da okraja kako treba.

Svakog ko počne da palamudi poješće mrak ili popiće mu čelenka mertek i tu je tačka po pitanju anarhije u državi.
 
Nema pregovora.

Ima rezolucija 1244 a ako se ona neispoštuje a činjenica je da nije ni jedna tačka ispoštovana, obustaviti bilo kakvu aktivnost na uspostvaljanju dogovora sa UN-om za šta imamo podršku 2/3 čovečanstva dok se sve tačke ne prenesu sa papira na teren.

U slučaju da i dalje postoji opstrukcija rezolucije prekinuti sve moguće pregovore i spremiti se za oslobađanje okupiranog dela države.

Domaće demokratske talibane prečistiti i smeće u kantu za otpatke a sa normalnim delom stanovništva napraviti najpre državu a ne parče zemlje na kom haračlije i kriminalci zavode red i privesti posao da okraja kako treba.

Svakog ko počne da palamudi poješće mrak ili popiće mu čelenka mertek i tu je tačka po pitanju anarhije u državi.

Kako? I kad onda da to tog oslobodjenja dodje? Kratko i jasno ti predlazes rat (po svemu sudeci).
 
MSP-a?
Ja koliko znam MSP se nije ni oglasavao po pitanju pravne ispravnosti , nego smao o mogucnosti da se donese akt.........
To da neko pominje stav MSP-a, moze da znaci da je ekstremno zatucan, neobjektivan, i sto ne reci i sasvim jasno ,mnogo glup.
Naravno da se MSP nije bavio da li je proglašenje nesavisnosti u skladu sa međunarodnim pravom. Uz to mišljenje nije obavezujeće. Pitanje se postavlja zašto je naša vlast prihvatila takvo mišljenje tj pristala na tu prevaru i da ga kroz rezoluciju SBUN legalizuje i ta prevara je sada dokument Što je još gore vlast je pristala na pregovore, o čemu? O tehničkim pitanjima .kako bi se “olakšao svakodnevni život” običnih ljudi, smešno. Ta uopštena formulacija skriva, kao i uvek sa birokratskim formulama, suštinu. Razgovaraće se, u stvari, o veoma konkretnim “tehničkim” detaljima, korak po korak, koji su u funkciji učvršćivanja samoproglašene nezavisnosti KiM.
 
Naravno da se MSP nije bavio da li je proglašenje nesavisnosti u skladu sa međunarodnim pravom. Uz to mišljenje nije obavezujeće. Pitanje se postavlja zašto je naša vlast prihvatila takvo mišljenje tj pristala na tu prevaru i da ga kroz rezoluciju SBUN legalizuje i ta prevara je sada dokument Što je još gore vlast je pristala na pregovore, o čemu? O tehničkim pitanjima .kako bi se “olakšao svakodnevni život” običnih ljudi, smešno. Ta uopštena formulacija skriva, kao i uvek sa birokratskim formulama, suštinu. Razgovaraće se, u stvari, o veoma konkretnim “tehničkim” detaljima, korak po korak, koji su u funkciji učvršćivanja samoproglašene nezavisnosti KiM.

zato sto je potegla to pitanje ispred OUN po dogovoru sa "zapadnim" priajteljma.Srbija postavi pitanje, MSP odgovori negativno, i clanice OUN krenu sa masovnim priznavanjem "drzave" Kosova..Beogradu je trabala pomoc da se jednom vec resi tog mrskog problema zvanog Kosovo i Metohija,ali ispade nista od medjunarodnog talasa priznanja novonastale mlade demokracije.
Nemoguce da u Beogradu nije bilo strucnjaka za medjunarodno pravo koji ce formulisati pitanje, na koje se MSP mora dati jasan i nedvosmislen odgovor.
Nema tu puno razmisljanja, Beograd je priznao Kosovo
 
Kako? I kad onda da to tog oslobodjenja dodje? Kratko i jasno ti predlazes rat (po svemu sudeci).


A šta si ti mislila ?

Da ćeš na lepe oči moći ceo život da živiš i zavodiš jednu po jednu novu budalu i uvek iz početka ?
Ili da ćeš svakom siledžiji koji te šutne u doope da se skloniš sa puta !?!

Zadnje vreme ti je da shvatiš da si ti u svojoj državi a ako ti ona ne treba i nije tvoja meni treba jer ja druge nemam i nepada mi napamet da je menjam.
 
Nema pregovora.

Ima rezolucija 1244 a ako se ona neispoštuje a činjenica je da nije ni jedna tačka ispoštovana, obustaviti bilo kakvu aktivnost na uspostvaljanju dogovora sa UN-om za šta imamo podršku 2/3 čovečanstva dok se sve tačke ne prenesu sa papira na teren.

U slučaju da i dalje postoji opstrukcija rezolucije prekinuti sve moguće pregovore i spremiti se za oslobađanje okupiranog dela države.

Domaće demokratske talibane prečistiti i smeće u kantu za otpatke a sa normalnim delom stanovništva napraviti najpre državu a ne parče zemlje na kom haračlije i kriminalci zavode red i privesti posao da okraja kako treba.

Svakog ko počne da palamudi poješće mrak ili popiće mu čelenka mertek i tu je tačka po pitanju anarhije u državi.

Sve smo to već videli i prošli i došli dovde gde smo sada, zar ne?
 
A šta si ti mislila ?

Da ćeš na lepe oči moći ceo život da živiš i zavodiš jednu po jednu novu budalu i uvek iz početka ?
Ili da ćeš svakom siledžiji koji te šutne u doope da se skloniš sa puta !?!

Zadnje vreme ti je da shvatiš da si ti u svojoj državi a ako ti ona ne treba i nije tvoja meni treba jer ja druge nemam i nepada mi napamet da je menjam.

Pa nemam ni ja, ali to nije bilo moje pitanje. Budi konkretan i daj odgovor.
 

Back
Top