Vrh riba vs. obicna lepa

E ovako...Mene muci jedno pitanje,zasto likovi lakse prilaze nafuranim ribama nego normalnim devojkama?Pretrazila sam ceo krstaricin forum i u svakom clanku kazu kako su momcima draze normalne devojke nego male nafurane,pa zar onda nije logicnije da takvim i prilaze???

Pa nie bas..zavisi sta traze..ono kao nafurane su za fizikaliju a tzv normalne za nesto ozbiljnije..e sad da ne brkamo loncice..ne znaci da nafurane nisu za ozbijlnu vezu a da one povucene vise vrede..nego recimo da ta koja fura dopicnjak salje poruku laksa sam izvolte a ova druga..trazi mi zicu ako si iskusan i zelis da se pomucis
 
Kim-Kardashian.jpg


Natalie-Portman-Pregnant.jpg


Zato...
 
danas sam bas naisla na jedan status na fb, i setila se ove teme.. :mrgreen: glupo je..ali realno

Nikada vi necete shvatiti da nije vredno ostaviti normalnu devojku,zbog obicne drolje!! Nikada vi necete razumeti da vam one mogu pruziti samo jednu stvar,a normalna devojka ljubav, paznju i razumevanje. Nikada vi necete shvatiti,da ce vas ta ista drolja odbaciti, cim naidje na …bogatijeg i lepseg…A kad shvatite,bice kasno!
 
ma da,nafurane su drolje,a ove "normalne" su kao device Marije,olicenja dobrote,lepote i svega sto ide uz to. Nafurane ribe su milion puta bolje od obicnih,neobavezna spika,druzeljubive su,dobre prijateljice,jednostavnije za vezu,njima je samo bitno da su one tebi lepe,da im budes duhovit sto i nije tesko,cak su vise osecajnije od ovih obicnih i zato ce svako pre juriti ove napichene,jer su jednostavno zene kakve muskarci vole. Jednostavne,dok ovim obicnim nista ne mozes ugoditi,komplikovane su,prepredenije,inteligentnije i tona ostalih nepotrebnih stvari. I apsolutno nije tacno da su napichene *****,sve su zene drolje,ali da su nafurane vece to jednostavno nije istina.
 
Natali šiša Kim Kardašian za sedam koplja, neuporedivo je lepša, zgodnija, ženstvenija i sve redom.
Kladim se da ovu Kim ne bi niko pipnuo ni plamenobacačem samo da nema onaku mašineriju iza sebe, maže oči naivnom narodu.


da sam admin sada bih te banovao zbog ovoga ! Kreptromane intervenisi molim te :lol:

kako te bre nije sramota da onog hodajuceg kostura bledog poredis sa ovakvom ribetinom z:shock:


155990_175999499093554_100000505142180_572006_2940933_n.jpg


155990_175999492426888_100000505142180_572004_2718158_n.jpg

155990_175999495760221_100000505142180_572005_6110951_n.jpg
 
Poslednja izmena:
I keru da stavis kilo sminke i pudera bio bi ribetina

upoderi obe likuse bez sminke:
Natali bar ima lepotu,dok je Kim samo ugojena svinja
http://3.***************/_QHnJvKAYn4c/SHLSSfApWGI/AAAAAAAAA8s/Omg3__oW1dI/s400/natalier_e_742644eb773fdd467f65edf0ab1be8d2.jpg

kimkardashia.jpg
 
E ovako...Mene muci jedno pitanje,zasto likovi lakse prilaze nafuranim ribama nego normalnim devojkama?Pretrazila sam ceo krstaricin forum i u svakom clanku kazu kako su momcima draze normalne devojke nego male nafurane,pa zar onda nije logicnije da takvim i prilaze???

Meni su najbolje male radoznale... :rumenko:

@tema

Pa sad, meni uvek deluje lakse imati neku prslu, blesavu, dobru ribu, devojku (:lol:) nego neku koja izgleda smorena uvek, ide na casove baleta, puca po filozofiji gore nego forumasice sa teen-a, ali sve mi to tako deluje samo, nemam pojma kakve su te osobe zapravo...ustvari, mislim kako su te "normalne" zapravo gore nego one "vrh, nafurane"...msm, nije bzw receno da su devojke sa naocarima najbolje u sexu...tako da, foruamsice, brzo kupite naocare sa sto vecom dioptrijom...
 

Back
Top