Vrh riba vs. obicna lepa

MalaRadoznala

Početnik
Poruka
21
E ovako...Mene muci jedno pitanje,zasto likovi lakse prilaze nafuranim ribama nego normalnim devojkama?Pretrazila sam ceo krstaricin forum i u svakom clanku kazu kako su momcima draze normalne devojke nego male nafurane,pa zar onda nije logicnije da takvim i prilaze???
 
ima istine sto kaze kolega Direkt...kucke su otvorenije i drazeljubivije i sa njima mozes i da pricas o izumiranju pandi u Kini ima da ti bude zanimljivo :D

btw. i ne prilazi muskarac(mozak) nego djok.a njegov koji vidi dobru ribu sasvim nebitno da li je kucka neka glupa ili ok devojka,kasnije bude ono "ae pali,lepa je al' steta sto je 'rava i mislio sam da je drugacija"
 
E ovako...Mene muci jedno pitanje,zasto likovi lakse prilaze nafuranim ribama nego normalnim devojkama?Pretrazila sam ceo krstaricin forum i u svakom clanku kazu kako su momcima draze normalne devojke nego male nafurane,pa zar onda nije logicnije da takvim i prilaze???

Zato sto uglavnom dobro izgledaju... a ako ne izgledaju dobro onda su im svi potrebni atributi istaknuti tako da opet izgledaju dobro....
Normalne devojke... da momci vole mediokritete... tu se slazem sa njima totalno... nekoga ko ce im cutati i diviti se njihovim idiotlucima...
Prilaze, prilaze...
A sto se ti nerviras... dok si zensko imas prodju...ae opusteno.
 
Ko sto kaze verovatnoca u ovoj zemlji nema toliko sexa koliko se prica da ima. I dalje smo manje vise patrijahalna sredina. Nego ko sto kaze fil lepa devojka je sve nego obicna. mada ja imam kontra pitanje zasto sve obicne traze nafurane,vrh momke?
 
podsvest
bombardovani holivudskim i estradnim modelima
misle da šminka, lepoard print, blajnh i nabudženi sisići
automatski donese brdo lakog i nemoralnog seksa, osećaj moći, dominacije, nepresušnu zabavu, ekskluzivitet isl.
 

Back
Top