Vremena kompu

jolemisa

Buduća legenda
Poruka
28.490
Dakle ovo mi se nikada nije desavalo,da mi kada ugasim komp uvece,a upalim sutradan vreme nije tacno,a datum jeste.BIOS ispravasn,sve upamceno kako je nastelovano za paljenje OS-a.Menjao bateriju tek kupljenu i opet isto.Sve u redu sem vremena.Nije nesto,ali malo iritira zivce.Skenirao vise puta sa AV-om i Malware-om.Nema nikakvih virusa.Cini mi se ponekad da ce komp popiti pesnicu do lakta.Da li je neko imao slican problem.Unapred hvala na savetima.
 
Jesi siguran da nisi zapatio neki virus? Da je otisla baterija na ploci uvek bi pokazivao isto vreme i datum. Ukoliko nije hw promeni ntp server
sa kojim sinkujes vreme.
 
Jesam,skoro uvek mora novi Win.posle zamene ploce.Win 7 Generacije 2.Proveren i dobar.Mada imaj jos dva HDD-a sa OS-ima,ali potrebno je samo jedan podici ponovo i ostali se prijavljuju sami.
 
jel ti u windowsu podesevno vreme na utc +01:00 belgrade bratislava budapest? kad god da okrenes,windows bi trebao cim se ulogujes da usaglasi vreme putem interneta.
Jeste na toj time zoni Belgrade,Bratislava.Vidis to nisam probao,jer mogu na net bez problema,iako vreme nije tacno,ali datum jeste i dozvoljava mi ulaz na net iako nije tacno vreme.Probacu sutra,pa se javim.Jer sada kada bi ga ugasio i upalio za sat vremena,ne bi bilo problema.samo je problem kada prenoci.
 
Onda mi vise zvuči kao neispravna ploča. Jel tom od koga si uzeo ili menjao radila kako treba?
Rekao je da je sve u redu.Ma nije neki problem,kada mogu normalno da idem na net,ali kad hocu da vidim koliko je sati,ono mi pokazuje nocno vreme,kada je dan i obratno,pa malo ide na nerve.Nekada se setim i odma cim se podigne OS odmah idem i nastelujem vreme,a nekada zaboravim,pa kad pogledam u sat,ne znam gde se nalazim.Nije mi jasno nista,pogotovo,ako se zadrzim malo duze.
 
Ne mogu da verujem.Vise od 2 meseca me zeza to vreme.Danas posle sinocneg postavljenog pitanja za pomoc,danas kada sam upalio komp,vreme normalno i tacno.Izgleda da se nekada vredi i pozaliti na nesto.Stvarno mi nije jasno.Hteo sam da pokusam sto mi je aleksandarhakler1992 predlozio,ali nije bilo potrebe,ali neka to ostane,ako se ponovo pojavi problem.Videcemo u narednim danima kako ce se ponasati.Hvala svima na pokusaju pomoci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top