Quantcast

Vreme zla (TV Series 2021– )

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.033
Radnja serije prati priču porodice Кatić u osvit Drugog svetskog rata u Beogradu. Bogdan Dragović vraća se iz emigracije, pokušava da uspostavi veze sa Кomunističkom partijom iz koje je izbačen kao trockista, kao i sa sinom Vladimirom. Njagova ostavljena žena Milena stupa u emotivnu vezu sa agentom Кominterne i Bogdanovim ratnim drugom. Vladimir, Milenin i Bogdanov sin, sada i sam član КP iz ideoloških razloga se okreće protiv oca.
Odgledao drugu epizodu. Utisci, za sad odlični. Goran Bogdan i Laušević, maestralni. Meni je serija, za sad baš lepo legla. Možda i zbog toga, jer gotivim taj neki period. Svakako, preporuka. Kvalitetna je seija, nema šta. Za sad, obećava..

Je l' gleda neko, kakvi su utisci?

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.908
Ne
Definitivno ovi beogradski glumci trebaju da porade na tome da budu manje Beogradjani
Dokle vise
Evo sad sam ss malo iznervirala
Dodje mi sad da kazem
Sta ih uce na Akademiji, bez uvrede naravno
Licno misljenje
Nadam se da ne lreterujem

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
79.802
Screenshot_20211030-085210~2.png

Poruka
9.388
Одлична и узбудљива тема и врло добра глума.

У следећим епизодама би требало да се појави и ''Српска Мајка'' кога глуми Саша Торлаковић, мислим да су могли да изаберу бољег глумца.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
79.802
Nije , Marko Novaković.

Ovo su legendarna dela Ćosića, ne bi bilo lepo da su neki amateri uzeli i prebacili na ekran neke gluposti...mada serija uvek bolje izgleda nego kada čitamo knjigu.

Btw Koreni , Vreme zla i Vreme smrti.

Koreni pokidali , Vreme zla koliko vidim isto drže pažnju 🙏

zendeli

Poznat
Moderator
Poruka
8.249
Nije , Marko Novaković.

Ovo su legendarna dela Ćosića, ne bi bilo lepo da su neki amateri uzeli i prebacili na ekran neke gluposti...mada serija uvek bolje izgleda nego kada čitamo knjigu.

Btw Koreni , Vreme zla i Vreme smrti.

Koreni pokidali , Vreme zla koliko vidim isto drže pažnju 🙏
Najčešće je knjiga bolja bar meni. Koliko god mi se dopale obe serije knjige su mi ipak bolje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.