Vreme provedeno na faxu ?

Gotmog

Zainteresovan član
Poruka
125
Nesto mi je potrebno da znam...konkretno za stomatoloski fakultet, ali ako je slicno na svim fakultetima bilo ko moze da mi pomogne...

Kako izgleda vas dan/nedelja na fakultetu ? Koliko vremena dnevno provedete na fakultetu na predavanjima/vezbama (1. godina ako je to bitno) ? Samo pre ili po podne ? ponekad i pre i posle podne ?

:hvala:
 
Nesto mi je potrebno da znam...konkretno za stomatoloski fakultet, ali ako je slicno na svim fakultetima bilo ko moze da mi pomogne...

Kako izgleda vas dan/nedelja na fakultetu ? Koliko vremena dnevno provedete na fakultetu na predavanjima/vezbama (1. godina ako je to bitno) ? Samo pre ili po podne ? ponekad i pre i posle podne ?

:hvala:

Kad vec pitas za stomatoloski,moram da se javim,posto i sam pripadam istom.
Ako ides na sve vezbe(sto je obavezno) i na sva predavnja(sto nije obavezno,barem bilo,a inace bilo bi dobro da ides) to ti ispadne ceo dan.Otprilike od osam ujutro do osam uvece,sa pauzama naravno.I to vazi za sve godine.Ako ides samo na vezbe to ti dodje oko pola dana,zavisi od rasporeda.Tako ti je to na fakultetima sa velikim brojem ispita....:hvala:
 
Hvala na informacijama. Mada su jako neprijatne :(

Nadao sam se da cu imati dosta vremena van faxa. (na uchenje kuci mislim a ne na neko provodjenje)

Bash sam se razocarao sada

Ma nemoj tako....bice vremena za ucenje bez brige... najvaznije je sto bi novi program trebao da obezbedi sistem ucenja kao u srednjoj skoli,svaki dan po malo,kolokvijumi,skupljanje bodova i na kraju polozen ispit...ali bez obzira na vreme i sve ostalo mora da se uci,pogotovo ako ti je cilj da zavrsis u razumnom roku,to verovatno i sam znas...gledaj da pocnes sto bolje a posle kad se usemis ide lakse...;)
 

Back
Top