Quantcast

Vreme je...

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.866
Vreme je da se čestita Srpskoj naprednoj stranci na uspostavljenoj vlasti na nivou republike i formiranju koalicione vlade sa SPS-om i trabanntima...

Ljudi čestitke, budite bolji nego što ste bili do sada, a korisniji za Srbiju u svakom pogledu nego što su to bili vaši prethodnici..

Od mene toliko...

PS

Ovo nije šlihtanje... Stvarno tako mislim...

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.866
Do zadnjeg trenutka sam mislio da će vlas formirati SNS -DS, ali je i ovo u domenu politike nemogućeg, tako da ..... Šta reći...

Likovi su poznati, već smo ih preživeli, pa nema razloga da tako ne bude opet...

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
Ako ih narod izabere, ko sam ja da ih osporavam?

A koda nas ne postoje ustaše, ili....:whistling:
Усташке политичке партије које су прешле цензус?Које су,дај обавести ме?И наравно,што би их ти оспоравао.Ти би им се придружио из практичних разлога.

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
Ne znam... Meni su dveri, SRS i ustaše isti.........Ajde, slični....
Двери и СРС не заговарају ни 5% шовинизма који на овом форуму заговарају ''обични'' форумаши који се декларишу као нормални Хрвати.А ја сам се таквих ''нормалних'' Хрвата нагледао у Србији.Тако да мислим да ти једноставно не знаш о чему причаш.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.