jomini®
Elita
- Poruka
- 16.801
Pominjao je Toma to pre par meseci, al' izgleda zaboravio. Ide ga to. 
Sudeći po skorašnjim događajima, po pričama kako zvaničnim, tako i nezvaničnim, Ustav Srbije je neodrživ u ovoj formi u kojoj je sad.
Da li ste za promenu Ustava Srbije i zašto, tj. po kojim pitanjima.


Sudeći po skorašnjim događajima, po pričama kako zvaničnim, tako i nezvaničnim, Ustav Srbije je neodrživ u ovoj formi u kojoj je sad.
Da li ste za promenu Ustava Srbije i zašto, tj. po kojim pitanjima.

итд....