Vreme je za plan B

Sve sam svoje planove ispunio A.B.C.D. :D
Sada samo neke male finese ostale i da se opustim i uzivam malo u zivotu.
sunca%20se.gif
 
To mi liči na plan dž...B je nesto kao usvojis normalnu ženu koja rodi naslednicu koja ce brinuti o svom starom ocu kristijanu...:) Normalnu Ukrajinku ili Ruskinju...koje nisu stigle da se uklope u sektu...

Odbija se. To znači od jednog mučenika praviti tri.
Bez obzira na to koje je nacionalnosti, radi se o čoveku, osobi čiju je ugroženost, nesreću i bedu, neko (pretpostavka ja) iskoristio da nadomesti sebi u životu ono što sam nije bio sposoban da uradi prirodnim putem.
Koliko god razumeo to Albanke, Moldavke, Ruskinje i slično, takođe smatram takve stvari ekstremno ponižavajućim i bednim.
 
Da oteram sve u tri lepe i bacim se u svaleraciju. Sve nesto cek da prodje ovo, pa vrtici, pa skole, pa puberteti a sad mi pominju kako ce unuke da mi uvale na cuvanje… Pa cekaj, ne znaju ni svoje guzice da brisu kako treba a oni mi jos sada govore kako cu ja da im cuvam decu. Pa kad cu ja da zivim?! :besna:
 
Da oteram sve u tri lepe i bacim se u svaleraciju. Sve nesto cek da prodje ovo, pa vrtici, pa skole, pa puberteti a sad mi pominju kako ce unuke da mi uvale na cuvanje… Pa cekaj, ne znaju ni svoje guzice da brisu kako treba a oni mi jos sada govore kako cu ja da im cuvam decu. Pa kad cu ja da zivim?! :besna:

Знаш како се каже.! Ствари се компликују када деца добију децу...:manikir:
 
Poslednja izmena:
Ako uopste si imao u glavi plan B znaci da plan A nisi shvatao dovoljno ozbiljno, nisi bio dovoljno predan. Preispitaj gde i ti gresis, nemoguce da si doziveo te godine i da se ne preispitas i svoj udeo krivice. Samo jace guraj plan A i radi na sebi.
 
šta kad muškarac dođe u neke godine, da li je vreme da redefiniše svoju poziciju i stremljenja...

koji je bio vaš plan A, da li se i dalje držite njega ili okrećete planu B?
redefinises samo kad se smrtno razbolis
i pocnes ko sisa da se plasis mraka koji ti dolazi
dotad, mislis da si najmudriji i najpametniji na svetu
 

Back
Top