Vreme je za plan B

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.555
Kako to ?

Plan A da pronadjenš ženu života svog i da postanete roditelji

Plan B ti je apsolutno uredan

Ti faktički trcis ispred mnogih ovde :))
Nisam hteo ženu, nego da živim na ulici kao beskućnik, kao jedan svetac ČP
Onda sam shvatio da to neće moći zbog prijatelja i roditelja, pa se eto desilo
da sam upoznao ženu i sve ostalo je istorija ČP

Markoni11

Poznat
Poruka
7.458
Sve sam svoje planove ispunio A.B.C.D. :D
Sada samo neke male finese ostale i da se opustim i uzivam malo u zivotu.
sunca%20se.gif

Poruka
16.368
To mi liči na plan dž...B je nesto kao usvojis normalnu ženu koja rodi naslednicu koja ce brinuti o svom starom ocu kristijanu...:) Normalnu Ukrajinku ili Ruskinju...koje nisu stigle da se uklope u sektu...

Odbija se. To znači od jednog mučenika praviti tri.
Bez obzira na to koje je nacionalnosti, radi se o čoveku, osobi čiju je ugroženost, nesreću i bedu, neko (pretpostavka ja) iskoristio da nadomesti sebi u životu ono što sam nije bio sposoban da uradi prirodnim putem.
Koliko god razumeo to Albanke, Moldavke, Ruskinje i slično, takođe smatram takve stvari ekstremno ponižavajućim i bednim.

Mystic+

Legenda
Poruka
71.235
Da oteram sve u tri lepe i bacim se u svaleraciju. Sve nesto cek da prodje ovo, pa vrtici, pa skole, pa puberteti a sad mi pominju kako ce unuke da mi uvale na cuvanje… Pa cekaj, ne znaju ni svoje guzice da brisu kako treba a oni mi jos sada govore kako cu ja da im cuvam decu. Pa kad cu ja da zivim?! :besna:

Знаш како се каже.! Ствари се компликују када деца добију децу...:manikir:

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.