Vreme je da zlo padne

Da li cete glasati protiv Vucica ?


  • Ukupno glasova
    46
Милош Јовановић је најавио, изгледа, твоју Револуцију.

Onda revolucija, nema treće!

0502foto-BETAPHOTO-AMIR-HAMZAGIC-992x560.jpg

Револуција припада конспирологији.

Народни устанак не припада.

Опет велика незнања, која су требала да се апсолвирају до 1789.г.
 
Мислиш оно да се плаћа 5000 динара за гласање за СНС, да су се појављивале групе Рома организовано на гласању ?
Pogledajte prilog 1137491
Ево то је та убедљива победа Вучића.
Од када сви чланови бирачког одбора имају исти рукопис ?
Pa ne znam.Ne pratim toliko detaljno dnevnu politiku.Moguće je da je tako kako kažeš.Meni su manje više svi poliitčari isti,.Kad sam bio dosta mladji bio sam opterecen strancarenjem jer sam verovao u neki preokret.Davno sam izgubio takve iluzije.
 
Pa ne znam.Ne pratim toliko detaljno dnevnu politiku.Moguće je da je tako kako kažeš.Meni su manje više svi poliitčari isti,.Kad sam bio dosta mladji bio sam opterecen strancarenjem jer sam verovao u neki preokret.Davno sam izgubio takve iluzije.
Bas tako.Obicno neglasam.Ali su jos od prosle vlasti primetili da me nema na izborima.Ovaj put sam glasala.Zvali su na mobilni na fiksni.Sve sam ih zaokruzila meni su svi ista .....
 
Rezutat odrzanih izbora Vas demantuje.Gospodin Vucic,gospodin Vulin,gospodja Brnabic,gospodin Marijan Risticevic i ostale dame i ostala gospoda iz stranke SNS uzivaju ogromno poverenje gradjana.
Pa ne znam.Ne pratim toliko detaljno dnevnu politiku.Moguće je da je tako kako kažeš.Meni su manje više svi poliitčari isti,.Kad sam bio dosta mladji bio sam opterecen strancarenjem jer sam verovao u neki preokret.Davno sam izgubio takve iluzije.
Сви политичари су исти осим Вучића који преварама добиија поверење и тера људе да сликају листиће или плаћа 5000 за глас ?
Не разумем ове две поруке, нешто си ме збунио. Може објашњење ? Хвала. :)
 
Tako je ali se nesta i izgradilo, zuti su pravili autoputeve pepelom pa se moralo ponovo raditi.
Пропале приватизације, изградила се медијска машинерија где лажу народ да 20 људи блокира Газелу и мењају плочу кад им Вучић каже.
Сад је Ђилас господин, само да ли ће читаоци Информера то да схвате.
То нису медији, то је испирање мозга.
Држао 10 година Мишковића, онда га пустио, вратио му новац за јамство и још чекамо да Мишковић тужи државу.
Брука и срамота.
 
Bili su pre njega mnogi pa sta su uradili? Imali su vlast cega su se dohvatili sve su upropastili od vojske do ekonomije.Realno Vucic jeste zaduzio Srbiju ali ostace nesta iza njega iza zutih ostala je unistena drzava.

Шта ће ти аутопутеви, ако је село пропало, расељено и упарложено.

Погасили су по селима млекаре, млеко је 8 година 38дин/Л.
Сељаци су распродали краве, а оставили су по једну они који имају унуке у кући, а то је мали број.

Isto tako je i činjenica da danas SNS ne može da dostigne BDP koji je DS imao pre 10 godina.

Свако на свој начин ждере и пустоши овај народ и земљу.

То су само различите врсте скакаваца.

Пошаст!
 
Шта ће ти аутопутеви, ако је село пропало, расељено и упарложено.

Погасили су по селима млекаре, млеко је 8 година 38дин/Л.
Сељаци су распродали краве, а оставили су по једну они који имају унуке у кући, а то је мали број.



Свако на свој начин ждере и пустоши овај народ и земљу.

То су само различите врсте скакаваца.

Пошаст!

Naravno, ali reći "neka je uništio zemlju, ali ostaje nešto iza", pa i iza Hitlera je ostalo nešto, ali ne znači da je bilo dobro.
 
Шта ће ти аутопутеви, ако је село пропало, расељено и упарложено.

Погасили су по селима млекаре, млеко је 8 година 38дин/Л.
Сељаци су распродали краве, а оставили су по једну они који имају унуке у кући, а то је мали број.



Свако на свој начин ждере и пустоши овај народ и земљу.

То су само различите врсте скакаваца.

Пошаст!
Slazem se ali sta su zuti uradili,zasta su se uhvatili sve se osusilo.
 
Sećam se ja šta je moglo tad da se kupi za 1000 dinara i sad, sad sa 1000 plaćaš uglavnom parking eventualno ili cigare, sve preko toga je 2000 ili 3000.

Plus, žute ne podnosim organski tek, ali su činjenice činjenice.

Имали су шта да распродају.

2005 и 2006 је позната по најбољем буџету.
 
Ovo je već besmislena konverzacija, ja pričam o činjenicama.



Pa, ovi prodali pola Vojvodine, veći deo Beograda, PKB, šta još hoće?

Ови сада хоће да униште село тако да се никада не опорави без великих улагања, куповином малих домаћинстава, а потом и државне помоћи за нову и брижну олигархију, која ће да се побрине за неспособног сељака - будућег кмета!
 
A o cemu ja pricam,babi i ustipcima.

Očigledno.

Ови сада хоће да униште село тако да се никада не опорави без великих улагања, куповином малих домаћинстава, а потом и државне помоћи за нову и брижну олигархију, која ће да се побрине за неспособног сељака - будућег кмета!

Pa pazi kažeš ovi rasprodali, a šta ovi rade? Krediti kineza i prodaja zemljišta.
 

Back
Top