Vreme je da zlo padne

Da li cete glasati protiv Vucica ?


  • Ukupno glasova
    46
Sta nije jasno? Da je hrkaloviceva postavljena cudnim kanalima na mesto odakle pomaze mafiju?
I da su ti kanali pali pa je pustili niz vodu, ali ona ide u zatvor, a ljudi iz kanalizacije sede na zlatiboru....niko ih ne juri....
 
Sta nije jasno? Da je hrkaloviceva postavljena cudnim kanalima na mesto odakle pomaze mafiju?
I da su ti kanali pali pa je pustili niz vodu, ali ona ide u zatvor, a ljudi iz kanalizacije sede na zlatiboru....niko ih ne juri....
Pa kako je onda pustaju , ako su kanali pali....osim ako su tuzioci i sudije u srbiji polupismeni pa ne znaju ni sta je zakon o udruzenom kriminalnom delovanju , aka bande...
 
Pa kako je onda pustaju , ako su kanali pali....osim ako su tuzioci i sudije u srbiji polupismeni pa ne znaju ni sta je zakon o udruzenom kriminalnom delovanju , aka bande...
Oni koji su je postavili su pali i sada su ugledni gradjani i niko ih ne trazi, a ona ceka osudu kuci, pa u zatvor....mocnici koji su je postavili okrenuli curak i sada su protiv mafije...
 
To je netacno, da se ukljuci ovde Sveti Petar u ovakvoj konstalaciji tesko da bi dobio.
Ne znam,meni je nezamislivo da gospodin Vucic izgubi poverenje gradjana..Ja bih rekao da je on tek na pocetku svoje vladavine.Preziveo je tolike atentate,prezivece i izbore.Sreca mu je naklonjena.Predodredjen je da bude vladalac do kraja zivota tj do duboke starosti.Kao legendarni Fidel Kastro.
 
Ne znam,meni je nezamislivo da gospodin Vucic izgubi poverenje gradjana..Ja bih rekao da je on tek na pocetku svoje vladavine.Preziveo je tolike atentate,prezivece i izbore.Sreca mu je naklonjena.Predodredjen je da bude vladalac do kraja zivota tj do duboke starosti.Kao legendarni Fidel Kastro.
Nije.... rovarenje po Vucicu daje efekte, ko rovari ne znam, sigurno nije samo ova opozicija....ali se to oseca u povoju....cim ima seljackih komentara protiv njega, znaci da je nacet....
E sad, da li ga je nacela opozicija, ne verujem....
Mislim da ga iznutra buse ili se sam busi......logika banalizuj tudje kritike pali, ali mora tacno da se zna sta i kako banalizujes....par puta je omasio...
A nije bez efekta i kad u unutrasnjosti pregledas kanale pa samo jedan ne emituje vucica nego afroditu kozmetiku.....
 
Ne znam,meni je nezamislivo da gospodin Vucic izgubi poverenje gradjana..Ja bih rekao da je on tek na pocetku svoje vladavine.Preziveo je tolike atentate,prezivece i izbore.Sreca mu je naklonjena.Predodredjen je da bude vladalac do kraja zivota tj do duboke starosti.Kao legendarni Fidel Kastro.

Лешинар у изборној тишини јаше на трагедији рудара: Баш га брига како живе

Ne znam,meni je nezamislivo da gospodin Vucic izgubi poverenje gradjana.
picoysti ce da robija!
 
Ne znam,meni je nezamislivo da gospodin Vucic izgubi poverenje gradjana..Ja bih rekao da je on tek na pocetku svoje vladavine.Preziveo je tolike atentate,prezivece i izbore.Sreca mu je naklonjena.Predodredjen je da bude vladalac do kraja zivota tj do duboke starosti.Kao legendarni Fidel Kastro.
Изгубио је одавно додир са стварношћу. Људи ће полако да га напуштају, ваљда неће остати у неком свом свету власти и успеха.
 
Изгубио је одавно додир са стварношћу. Људи ће полако да га напуштају, ваљда неће остати у неком свом свету власти и успеха.
Ali ovo do duboke starosti. A on za poslednje 4 godine 3 puta zavrsavao na VMA zbog novinarskog pitanja, covek je vidno losijeg zdravlja za nekog ko je tek u 53coj godini, vec osedeo, nagojen, prsti natekli, a "radi" 24 sata. Kakva crna duboka starost
 
Nije.... rovarenje po Vucicu daje efekte, ko rovari ne znam, sigurno nije samo ova opozicija....ali se to oseca u povoju....cim ima seljackih komentara protiv njega, znaci da je nacet....
E sad, da li ga je nacela opozicija, ne verujem....
Mislim da ga iznutra buse ili se sam busi......logika banalizuj tudje kritike pali, ali mora tacno da se zna sta i kako banalizujes....par puta je omasio...
A nije bez efekta i kad u unutrasnjosti pregledas kanale pa samo jedan ne emituje vucica nego afroditu kozmetiku.....
Видео сам на Фејсу, знаш да је неко село поред Бора већински гласало НЕ на референдуму ? Знају људи ко је АВ, нема ту шале, кад је упропастио сељака, видеће ови шта су урадили у понедељак када им буде јасно.
 
To je ta 10 godina famozna u srpskoj politici, jeste on narod omadjijao vise nego drugi, ali je svakako na silaznoj putanji. Uostalom, prostom racunicom on je sebi pridodao Sapicevih 4% sa parlamentarnih, a njegov rejting je danas na parlamentarnim (predvidja se oko 50% da ce uzeti), skoro 13% manji nego sto je bio u maju 2021. (SNS 60+SPAS 3,4%).

I to 50% uz svu mogucu kontrolu, nikad goru i bezobzirniju kampanju...
 
U kapitalizmu svi ljudi uvek stite kapital, svesno ili nesvesno , posteno ili kvarno , znaci stite kapitalistu jer ce imati nesto ili nece imati ali ce biti u smislu sistema...
Zato se nikad ne napada onaj ko ima stabilno veliku kolicinu para...

Tj ono , policija je tu da uhvati posle ucinjenog dela...ne pre.....
 
Sta nije jasno? Da je hrkaloviceva postavljena cudnim kanalima na mesto odakle pomaze mafiju?
I da su ti kanali pali pa je pustili niz vodu, ali ona ide u zatvor, a ljudi iz kanalizacije sede na zlatiboru....niko ih ne juri....

Агенте Смиту, ти са осталим агентима и службама не можеш поправити овај српски матрикс...

Све то што сте направили од 1944. сада темељно изједате сопствени код...
 
Znači sad si i Džeg počeo da kopiraš?

Не значи, као што не значи да ја имам свој наратив о устанку ! Прекини да ми ласкаш, јер то су други п'аметнији приметили одавно.

То је анациклична историјска појава.

Иди спавај или читај нешто.

нпр. Историју цивилизације - Буркхард
 
U kapitalizmu svi ljudi uvek stite kapital, svesno ili nesvesno , posteno ili kvarno , znaci stite kapitalistu jer ce imati nesto ili nece imati ali ce biti u smislu sistema...
Zato se nikad ne napada onaj ko ima stabilno veliku kolicinu para...

Tj ono , policija je tu da uhvati posle ucinjenog dela...ne pre.....

Нетачно! у задњих 250 година се штитио више капитал, него капиталиста који поседује тај капитал.

Битно је да капитал не пропадне, ако власник пропадне, наћи ће се неко ко ће га наследити.
 
Не значи, као што не значи да ја имам свој наратив о устанку ! Прекини да ми ласкаш, јер то су други п'аметнији приметили одавно.

То је анациклична историјска појава.

Иди спавај или читај нешто.

нпр. Историју цивилизације - Буркхард

To je tvoj narativ; ti ga ovde jedini plasiraš.

Ti i комшија.

Ne znam ni za koga još.
 

Back
Top