Vrednica/vrednik

  • Začetnik teme Začetnik teme T-Zex
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Gledam jednu curu, mlada je prilično, pa se pitam kad ona postiže sve...
Radi u jednom marketu (i to ima da se crnči tamo fes'), spoji drugu pa prvu, a onda uveče istog dana konobariše u jednom kafiću...
E vala svaka joj čast.
Pa je pitanje - da li bi ste bili u vezi sa takvom vrednicom? Ili cure sa nekim takvim vrednikom koji radi od jutra do sutra? Šta imate onda od nekog privatnog života? Ili "koji će mi privatni život, nema leba od toga"?
Da li sta vi vrednice jedne ili lakovane lijenčice?
 
aman , ja sam vec duže bolesna :D
mslm, cekam da mi dignu dupe radit ..al opet .. i sad bi tribala pocipat tonu papira na male komadice da iskaširam ( zalipim male komadice papira na lutku sa lipilom za tapete) i nema šanse da se pomaknem , nema :(
 

Back
Top