vratiti Odbranu i zaštitu kao obavezan predmet

Ponovo se uvodi sluzenje vojske

Da li ste za vraraćanje premeta Odbrane i zaštite

Naravno.
Ja bih decu obucavao od malih nogu kao Spartance. Da svako ima par ubistava do 18 god, da budemo spremni uvek za sveti rat.
Kosovo treba braniti narednih 100 god. U stvari, sve resurse i budzete bih prebacio u vojni budzet. Sluzenje vojske od 7-77 god.
Nista pametnije od vojnog roka, da te neka budala tamo budi u 5h, da te uce kako da ubijes drugo ljudsko bice zbog necijih razloga.
Da te omalozavaju i pretvaraju u slugu, vojnika, koga ce kada zagusti da posalju u prve redove, oni koji ce komandovati iz bunkera.
Onda kada se rat zavrsi, vojnik ce biti ili invalid ili narkoman od silnih lekova za smirenje, ali ce biti heroj.
E pa, ja ne verujem u heroje.

Naravno.
Ja bih decu obucavao od malih nogu kao Spartance. Da svako ima par ubistava do 18 god, da budemo spremni uvek za sveti rat.
Kosovo treba braniti narednih 100 god. U stvari, sve resurse i budzete bih prebacio u vojni budzet. Sluzenje vojske od 7-77 god.
Nista pametnije od vojnog roka, da te neka budala tamo budi u 5h, da te uce kako da ubijes drugo ljudsko bice zbog necijih razloga.
Da te omalozavaju i pretvaraju u slugu, vojnika, koga ce kada zagusti da posalju u prve redove, oni koji ce komandovati iz bunkera.
Onda kada se rat zavrsi, vojnik ce biti ili invalid ili narkoman od silnih lekova za smirenje, ali ce biti heroj.
Nemoj da si toliko strog, pa kako bih ja naučila da rasklopim M48 čini mi se, za manje od dva min :zcepanje:nikad se ne zna kada će mi zatrebati to znanje ;) ali zato zaštita od raznih elementarnih katastrofa nije loša stvar znati o tome.

Naravno.
Е, коначно нешто паметно да прочитам на форуму.

može i ponovo da se vrati marksizam i samoupravljanje
Вратити руски језик, избацити друге стране језике,смањити број часова математике, хемије, физике, биологије, увести посебне предмете који обучавају ученике за одбрану од западњачких империјалиста.

Naravno.
P dobro, i takvi se dovedu u red.

Bolje slati na pešadijsku obuku na par meseci, pa ko posle toga bude pravo probleme u školi, ređao kečeve i slično poslati ponovo, pa da vidiš kako bi posle pratili nastavu, najpomnije. :D
Ta nastava nije osmisljena da pomogne deci, da ih nauci i spremi za zivot, vec da ih spremi za posao, rad, sluzenje. Srednja skola je gubljenje vremena.
Sistem je takav da namerno stvara neposlusne, jer da to nekome ne odgovara on bi nesto promenio u sistemu. Decu treba edukovati, uciti filozofiji, poeziji, umetnosti i nauci od malih nogu, odgajati kao filantrope i altruiste ne kao cetnike i partizane, hriscane ili katolike. Najveci problem je u odgajanju dece, u porodici, u indoktrinaciji koja traje vekovima. Medjutim, postoji i druga velika vrsta problema, to je ludi svet u kome zivimo.
Tesko je odabrati pravi put ucenja, jer vrlo moguce da takvog puta ovde i nema.

Ta nastava nije osmisljena da pomogne deci, da ih nauci i spremi za zivot, vec da ih spremi za posao, rad, sluzenje. Srednja skola je gubljenje vremena.
Sistem je takav da namerno stvara neposlusne, jer da to nekome ne odgovara on bi nesto promenio u sistemu. Decu treba edukovati, uciti filozofiji, poeziji, umetnosti i nauci od malih nogu, odgajati kao filantrope i altruiste ne kao cetnike i partizane, hriscane ili katolike. Najveci problem je u odgajanju dece, u porodici, u indoktrinaciji koja traje vekovima. Medjutim, postoji i druga velika vrsta problema, to je ludi svet u kome zivimo.
Tesko je odabrati pravi put ucenja, jer vrlo moguce da takvog puta ovde i nema.
Треба послати делегацију код друга Кима у С.Кореју, па применити просветна искуства севернокорејских другова.

Back