VRATITE ULICU NARODNOM HEROJU STJEPANU FILIPOVIĆU

Poruka
9.876
za razumeti te je.
bili su oni pomagali partizane , ono slali im municiju kroz cev.
razumijem ja da su povampirani izdajice tj njihovi pomci
sada i najbucniji.
moram priznati da vam nije laHko.
Шта ти није јасно ? Партизани су се свесно или несвесно (они који су преварени) се борили за Југославију и Југословене.
Југославија је умрла, а Србија је опет васкрсла и ваљда је нормално да Срби подржавају Србе, а ви издајници Југословене.

И зашто на пописима нисте имали бар 10% Југословена ? И оно најважније, зашто сте сви 90их потрчали да гласате за своје националистичке и верске вође, када сте били толико велики Југословени и антифашисти ?

Ви сте били само једна ружна епизода у историји балканских народа, нешто што су Енглези накалемили и што није могло да се прими на ово балканско тло.

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
33.797
Шта ти није јасно ? Партизани су се свесно или несвесно (они који су преварени) се борили за Југославију и Југословене.
Југославија је умрла, а Србија је опет васкрсла и ваљда је нормално да Срби подржавају Србе, а ви издајници Југословене.

И зашто на пописима нисте имали бар 10% Југословена ? И оно најважније, зашто сте сви 90их потрчали да гласате за своје националистичке и верске вође, када сте били толико велики Југословени и антифашисти ?

Ви сте били само једна ружна епизода у историји балканских народа, нешто што су Енглези накалемили и што није могло да се прими на ово балканско тло.
e moj mali i toliko pametni krstas
kada je marsovac i ukazivao sta ce nam se dogoditi i da se ne slusaju politicke vodje koje su i krojili razdor medju ljudima
ti i takvi su zdusno i pevali
tri puta je srbija ratovala i opet ce ratovati.
inace , ako i nemas postovanja i za sebe a i za druge , onda
sto reci
i pitanje je sta je srbija dobila
od onoga cuvenoga
tako i treba, pa do
srbija se saginjati neci
a sada , puzite li puzite i nista vase nije , sve pripada tim istim lopovima , ubicama koji su postali -biznis meni.
cuti tu i uzivaj , ako i uopste i imas ...

Poruka
9.876
e moj mali i toliko pametni krstas
kada je marsovac i ukazivao sta ce nam se dogoditi i da se ne slusaju politicke vodje koje su i krojili razdor medju ljudima
ti i takvi su zdusno i pevali
tri puta je srbija ratovala i opet ce ratovati.
inace , ako i nemas postovanja i za sebe a i za druge , onda
sto reci
i pitanje je sta je srbija dobila
od onoga cuvenoga
tako i treba, pa do
srbija se saginjati neci
a sada , puzite li puzite i nista vase nije , sve pripada tim istim lopovima , ubicama koji su postali -biznis meni.
cuti tu i uzivaj , ako i uopste i imas ...
To су све ваши.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.