Vratila se taman kad sam je preboleo

Ne bre, pustam sede
Ti je odj.ebes jedno sto puta, ona sedi i ceka
Posto zena mora da se vaspitava, kaznjava,isto ko s detetom
Pa ako bude dobra dobije cokoladicu
To ni s decom ne radim
Znaci, bolje poredjenje pas
Ne bih da se mesam u vase odnose, ali meni nije jasna zena koja je dozvolila da njen dragi ode i sedi i ceka ga.
Ako to radi, znaci da ima razloga, ako ima razloga koje je njihovo vreme trajanja. Znaci isto vazi kao i za muskarce,
ako se ne uklopis sa nekim znaci da ili nije vreme ili niste jedno za drugo. U oba slucaja nada ima svoje vreme trajanja inace prelazi u opsesiju.
Osim, ako sama nije kriva sto je ostavljena, pa je nada u oprastanju.
 
Ne bih da se mesam u vase odnose, ali meni nije jasna zena koja je dozvolila da njen dragi ode i sedi i ceka ga.
Ako to radi, znaci da ima razloga, ako ima razloga koje je njihovo vreme trajanja. Znaci isto vazi kao i za muskarce,
ako se ne uklopis sa nekim znaci da ili nije vreme ili niste jedno za drugo. U oba slucaja nada ima svoje vreme trajanja inace prelazi u opsesiju.
Osim, ako sama nije kriva sto je ostavljena, pa je nada u oprastanju.
Ne znam sto, uvek procitam/ cujem samo do ne bih da se mesam :)
 
Ovako, bio sam sa jednom devojkom par meseci, i onda smo raskinuli mojom greškom, (ja sam nju povredio). Od tad sam je svaki je*eni dan molio da se pomirimo, ili bar da pričamo, ali me je samo kulirala, i tako je prošlo dva meseca, ja sam sve manje bio zagrejan, i taman sam počeo da je zaboravljam, i da ponovo izlazim. Kad eto nje, šalje mi poruku, sa rečima: "Bebane gde si, moramo da pričamo". Nisam joj ništa odgovorio, jer nisam više siguran šta želim, samo neću da ponovo dođem u istu situaciju..

Zanima me vaše mišljenje, ili eventualno da date neki savet.. 🤔
Provocira te, poigrava se s tobom. :deda:
 

Back
Top