Vratila se taman kad sam je preboleo

Ovako, bio sam sa jednom devojkom par meseci, i onda smo raskinuli mojom greškom, (ja sam nju povredio). Od tad sam je svaki je*eni dan molio da se pomirimo, ili bar da pričamo, ali me je samo kulirala, i tako je prošlo dva meseca, ja sam sve manje bio zagrejan, i taman sam počeo da je zaboravljam, i da ponovo izlazim. Kad eto nje, šalje mi poruku, sa rečima: "Bebane gde si, moramo da pričamo". Nisam joj ništa odgovorio, jer nisam više siguran šta želim, samo neću da ponovo dođem u istu situaciju..

Zanima me vaše mišljenje, ili eventualno da date neki savet.. 🤔
Pa nema šta, trudna je ako te je volela, ili joj trebaju pare ako je sa tobom bila iz ekonomskih razloga, može da bude i da joj je opet potreban neko za sex i to pod usllovom da je ružna pa nije uspela da nađe ništa, druge nema, to je to!
 
Ovako, bio sam sa jednom devojkom par meseci, i onda smo raskinuli mojom greškom, (ja sam nju povredio). Od tad sam je svaki je*eni dan molio da se pomirimo, ili bar da pričamo, ali me je samo kulirala, i tako je prošlo dva meseca, ja sam sve manje bio zagrejan, i taman sam počeo da je zaboravljam, i da ponovo izlazim. Kad eto nje, šalje mi poruku, sa rečima: "Bobane gde si, moramo da pričamo". Nisam joj ništa odgovorio, jer nisam više siguran šta želim, samo neću da ponovo dođem u istu situaciju..

Zanima me vaše mišljenje, ili eventualno da date neki savet.. 🤔
Bobane napij se.
tako se najbolje zaboravljaju zle devojke,
i šta te privuklo njima
i gde su ti sad drugari
i na kojoj strani ulice ti je kuća.....


resetuj sistem.
pa ispočetka.
ali ovoga puta pametno :lol:
 
Ovako, bio sam sa jednom devojkom par meseci, i onda smo raskinuli mojom greškom, (ja sam nju povredio). Od tad sam je svaki je*eni dan molio da se pomirimo, ili bar da pričamo, ali me je samo kulirala, i tako je prošlo dva meseca, ja sam sve manje bio zagrejan, i taman sam počeo da je zaboravljam, i da ponovo izlazim. Kad eto nje, šalje mi poruku, sa rečima: "Bebane gde si, moramo da pričamo". Nisam joj ništa odgovorio, jer nisam više siguran šta želim, samo neću da ponovo dođem u istu situaciju..

Zanima me vaše mišljenje, ili eventualno da date neki savet.. 🤔
Nista se strashno nije dogodilo. Povredio si je, otisla je, bila je ljuta i ucveljena, sada vise nije i to je to.
Ponekad je veza cak mnogo bolja nakon prekida i svadjanja. I tako se upoznajemo, a ne samo kroz lepe trenutke. :)
 
Iskreno

Ona koja te stvarno voli će se hardcore potruditi oko tebe, ali maksimalno 6 meseci

Posle toga će otići ne osvrćući se ni krajičkom oka, jer voli i sebe

Upravo,
poenta je ne raditi ništa na silu a ponekad i ljudi mogu ljubavlju forsirati partnera do granica dobrog ukusa
sveukupno, nije dobro kad se neko razboli od ljubavi
ljubav bi trebalo da nas leči kao melem od planinskih biljaka.
 
Upravo,
poenta je ne raditi ništa na silu a ponekad i ljudi mogu ljubavlju forsirati partnera do granica dobrog ukusa
a nije dobro kad se neko razboli od ljubavi
ljubav bi trebalo da nas leči kao melem od planinskih biljaka
Pa tako je, pokuša ljubavlju da izleči budalu

Ali ako neće da se izleči i ne daje nikakve povratne reakcije (a ostaje u vezi, dakle očigledno ima neku potrebu), pa pozdrav
 
I sad treba da se vode visesatne rasprave ko je bio kriv i ko je koga kaznjavao i ....gde je bio...umesto da se zabavljaju treba da vode bracne rasprave...cista budalastina....mozda se ponovi kasnije, dosta kasnije, pa se i vremena uklope...ali na foru prekida od dva meseca se nista ne gradi....
A na koju foru se gradi?
Koja su to pravila koja treba da se ispostuju?
Zasto mracis coveku?
Cak i da pocnu ponovo i opet ne bude dobro, nikom nista. Probali su.
 

Back
Top