Vratiće se Selma?

Za Selmu ako se uloguje

Kupio sam karte za koncert Erosa Ramacotija 21 april .. Promoviše album Batito Infinito.. čista romantika, Puro Romantisimo..ti i ja zagrljeni slušamo kako nam Eros peva na uvce.. kupiću i Raffaelo bombice, nadam se da mi ih neće oduzeti na ulazu.. Kažu da si u Beču..Kakav Beč bre! Nikada bečka šnicla neće biti ukusnija od sarajesvkog ćevapa ili leskovačke pljeskavice! Vrati se! Amore mio!!!
 
Selma ti je porucila da trebas oprati ves. Nemoj pomijesati svijetlo i tamno ;) I da,ne zove se ona vise Selma nego Seka...mijesali smo neku crnu i zlatnu sinoc. Doci ce kuci do veceras. Poyyy
Na zalost, tesko ce sad bilo sta ici... Celi forum se juce potresao zbog novonastale situacije, celu noc smo bdeli.
Otezana je situacija i sa vešom, upravo se vracam sa austrijskog buvljaka. Sve sam morao da prodam da skupim pare za kartu:rumenko:
Evo pakujem se, imam kombi za Beograd u 13h, vracam se kuci podvijenog repa:malav:
 
Za Selmu ako se uloguje

Kupio sam karte za koncert Erosa Ramacotija 21 april .. Promoviše album Batito Infinito.. čista romantika, Puro Romantisimo..ti i ja zagrljeni slušamo kako nam Eros peva na uvce.. kupiću i Raffaelo bombice, nadam se da mi ih neće oduzeti na ulazu.. Kažu da si u Beču..Kakav Beč bre! Nikada bečka šnicla neće biti ukusnija od sarajesvkog ćevapa ili leskovačke pljeskavice! Vrati se! Amore mio!!!
Selma, ne slusaj ga, voudim te na tehno parti, da vidis sta su pravi zvucnici.
 
@Sebastian5 imam loše vesti. Srela sam Selmu, kaže prešla ja na devojke. Ja joj kažem da mi niko neće verovati i pitam je za fotku, a ona kaže- može.

Žao mi je Kluniću…javi Popu i ostalima da je ne traže više.

Selma i njena nova devojka:

B106B5F9-6307-461F-898A-33191DC8A2BA.jpeg
 

Back
Top