Hriscanin.Hriscanin
Poznat
- Poruka
- 8.529
Zatvarate li vrata od tus kabine dok se tusirate?
Ja ne a ni vecina komsije ne, jer se plasimo, od kada se jednoj kosinki desilo da nije mogla da ih otvori a i voda je sikljala ko luda nije mogla da je zatvori, skoro se udavila da joj muz nije razbio staklo... Imala je i traume od toga!
Ja ne a ni vecina komsije ne, jer se plasimo, od kada se jednoj kosinki desilo da nije mogla da ih otvori a i voda je sikljala ko luda nije mogla da je zatvori, skoro se udavila da joj muz nije razbio staklo... Imala je i traume od toga!



Na kom je spratu komšika? jel stan ispod ili iznad tvog stana?

, i brčkaš se do mile volje ... pod uslovom da nemaš neke gadne neprijatelje 

cudno sto se desava cesce...al dobro u mom mestu i ovako ima stalno nekih misticnih i natprirodnih pojava!