Vracanje sebi..

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Ne biti vise neciji par i vratiti se sebi..Sta onda?
Ne misliti u paru, ne planirati u paru, ne stvarati u paru..
Sta bi zeleli i uradili a da nije sadrzano u liku i delu muskarca ili zene..?
Koje bi to zelje bile i ciljevi koje bi sebi postavili a nevezani za partnerski odnos?

Idemo malo i o ljubavi a ne samo o sexu..Kada sam sebi postavila pitanja nisam ni sanjala koliko ih je tesko imenovati ali sam nekako uspela da napravim svoje ciljeve..pa sam rekla ovako:

-Hej..sebe necu da menjam..zadovoljna sam i ovako
-Napravicu totalni Feng Šui u stanu..ali komaticno..do kraja
-Kupicu nov auto
-Naucicu da skijam jer to nemam pojma..

A vi kao soleri...Koji su vasi ciljevi i da li ste uspeli da ih sprovedete u delo..

 
:rolleyes:...vracam se tako ja sebi a najradije bih posla tebi....koracam lagano,ne znam koliko dugo idem tako al mi bez tebe nije lako.... i dizem pogled ka mesecini sjajnoj i setih se kako je u tvom narucju bajno....i niceg lepseg nema stvarno nego biti u zagrljaju parnom...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Dvostruka sam, mislim uvek o sebi i za sebe i kad sam u vezi, i mislim u paru bez problema.
Moze tako? :-)
Nekako nisam tip koji se stopi sa partnerom i zaboravi na sebe. I nikad ne bih mogla da budem sa nekim ko mi ne dopusta da soliram i sa nekim kome se ceo svet vrti oko mene iskljucivo. :-P
 
Ja sam promenljiva , meni samo treba nesto da mi bude zanimljivo i zadrzi paznju. Tako kad sam u vezi prodje jedan period gde proanaliziram sva njegova interesovanja koja mi se ucine simpaticna , pa posle krenem dalje...
Tako da , ne mogu nikad sa sigurnoscu da kazem sta kod mene nosi sutra.
 
Ne zelim da budem bez partnera - a jesam .. vechito zelim i trazim, a ipak ostajem sama .. nekako, nisam sklona kompromisu, a i retko ko mi se ucinio idealnim za vezu. I onda, kao za baksuz, taj koji je meni bio idealan nije ni mislio o vezi. Neki drugi koji bi hteli vezu - meni nisu ni na kraj pameti. S obzirom da vec 4 godine nemam vezu (ne rachunam neke pokusaje od 2-3 meseca) bash mi fali i uzelela sam se.

Soliranje mi je nametnuto sticajem okolnosti i vise zivotnog elana imam kad sam u tandemu.
 
Ne biti vise neciji par i vratiti se sebi..Sta onda?
Ne misliti u paru, ne planirati u paru, ne stvarati u paru..
Sta bi zeleli i uradili a da nije sadrzano u liku i delu muskarca ili zene..?
Koje bi to zelje bile i ciljevi koje bi sebi postavili a nevezani za partnerski odnos?

Idemo malo i o ljubavi a ne samo o sexu..Kada sam sebi postavila pitanja nisam ni sanjala koliko ih je tesko imenovati ali sam nekako uspela da napravim svoje ciljeve..pa sam rekla ovako:

-Hej..sebe necu da menjam..zadovoljna sam i ovako
-Napravicu totalni Feng Šui u stanu..ali komaticno..do kraja
-Kupicu nov auto
-Naucicu da skijam jer to nemam pojma..

A vi kao soleri...Koji su vasi ciljevi i da li ste uspeli da ih sprovedete u delo..

Ma i to je bolje nego da te neko kara u mozak.. :?
 
Ne biti vise neciji par i vratiti se sebi..Sta onda?
Ne misliti u paru, ne planirati u paru, ne stvarati u paru..
Sta bi zeleli i uradili a da nije sadrzano u liku i delu muskarca ili zene..?
Koje bi to zelje bile i ciljevi koje bi sebi postavili a nevezani za partnerski odnos?

Idemo malo i o ljubavi a ne samo o sexu..Kada sam sebi postavila pitanja nisam ni sanjala koliko ih je tesko imenovati ali sam nekako uspela da napravim svoje ciljeve..pa sam rekla ovako:

-Hej..sebe necu da menjam..zadovoljna sam i ovako
-Napravicu totalni Feng Šui u stanu..ali komaticno..do kraja
-Kupicu nov auto
-Naucicu da skijam jer to nemam pojma..

A vi kao soleri...Koji su vasi ciljevi i da li ste uspeli da ih sprovedete u delo..

Sa nekim ili bez nekog cilj ti je uvek isti. A moj cilj je da danas nadjem 10 praznih cda.
 
Evo ja sam u paru ... ali ima stvari koje ostvarujem isključivo zbog sebe ... npr. škola .... naučila da skijam ..... puno detalja u stanu ..... puno fotografija .....

I kad sam bila solo isto je tako bilo .... Ne volim da sve radim u paru ... gubim sebe i svoj smissao .... više nas volim kao dve jedinke koje spavaju u istom krevetu ... i baš zato se vole.
 
Ovo je zaista dobro i tesko pitanje.
Ja sam dugo na pocetku veze, cuj pocetku godinu - dve sve nekako posmatrao iz licnog ugla.
Onda polaaako, ona i ja postajalo mi. To postaje deo tebe, nije vise strano telo i prolazna epizoda.

Kada dodje do krize, ne moze se tek tako odstraniti... mislim da i ne treba, treba ga gajiti i cuvati i putiti da se ili samo povuce ili izraste u nesto novi... ili se vrati, ne na staro, vec novo-novo-staro...
 
Ovo je zaista dobro i tesko pitanje.
Ja sam dugo na pocetku veze, cuj pocetku godinu - dve sve nekako posmatrao iz licnog ugla.
Onda polaaako, ona i ja postajalo mi. To postaje deo tebe, nije vise strano telo i prolazna epizoda.

Kada dodje do krize, ne moze se tek tako odstraniti... mislim da i ne treba, treba ga gajiti i cuvati i putiti da se ili samo povuce ili izraste u nesto novi... ili se vrati, ne na staro, vec novo-novo-staro...

mnogo lepo receno.

ps. opasno je ako izraste maligno tkivo a covek nije znao, pa ga nije odstranio( ovo tek da budem malo gadna, nisam odavno:P) :)
 

Back
Top