vracanje patika u radnju

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Prvo- ne znam da li sam na dobrom mestu postavila poruku, ako treba da se premesti, slobodno..
Interesuje me jedno.. Imam patike dva meseca, kupila sam ih u NIKE SHOPu, nesto se promenila boja, ne znam kako da objasnim, samo me interesuje da li bi mi uvazili reklamaciju, jer sam ih, ipak, dosta platila...
Hvala..
 
joooooooooooj, pa to se i brinem...
A, opet, u jednoj prodavnici su mi uvazili jedne patike- ali, nisu bile toliko nosene...
Ako mi ih ne budu uvazili, videcete te prodavce u crnoj hronici:)
Hvala ti...
Bolje da se i ja pripremim, jer, mozda, stvarno i iskuliraju moje patikice tamo...
 
....po najnovijem zakonu mozes da reklamiras robu u roku od 6 meseci,
ako imas racun..a cula sam da cak moze i bez racuna..samo ne znam
koji je onda dokaz da je to kupljeno kod njih i kada....

...idi obavezno i zameni...i slazem se sa Trojom, ako nece inspekcija neka
zavrsi svoj deo posla...:ok:
 
]....po najnovijem zakonu mozes da reklamiras robu u roku od 6 meseci,[/B]
ako imas racun..a cula sam da cak moze i bez racuna..samo ne znam
koji je onda dokaz da je to kupljeno kod njih i kada....

...idi obavezno i zameni...i slazem se sa Trojom, ako nece inspekcija neka
zavrsi svoj deo posla...:ok:

Dago mi je da je 6 meseci, a racun imam, obicno za skuplje stvari cuvam racune...
Da, u pravu si za to kako dokazati da su patike kupljene u toj radnji ako nemas racun, glupost...
Nadam se da nece biti potrebe za zvanjem inspekcije...
Javicu se za koji dan ovde da vam javim..
Pozzz, hvala...
:bye:
 
A za sta se kupuju patike? Da ih stavis u vitrinu i da ih gledas?
Moraju da ti uvaze reklamaciju. Zovi inspekciju ako nece.

Ali cekaj..ti samo setas u istim patikama i traju ti 6 god..a ja igram fudbal i shebem ih za mesec dana..da li ih mogu reklamirati?naravno da ne..ja imam par modela raznih patika koje sam uzimao u raznim varijantama boja..i poneke se shebu na istom mestu..znaci ja znam unapred gde ce se pocepati..i sta ti predlazes?da ih ne kupujem?pa jednostavno zelim bas taj model i uz takve stvari se ne dobija garancija
 
Predlazem ti da pocnes da kupujes patike za fudbal.
Na deklaraciji pise za koje vreme i za koju namenu je obuca napravljena.
Ako ipak kupujes stalno iste patike za fudbal koje ti se raspadaju, onda bacas pare.
Mora da postoji garancija, narocito za marku kao sto je Nike. Sta mi onda placamo toliko, ako nije kvalitet.
Kod nas ljudi nistu navikli na zastitu kupaca, narocito zbog slepaca koji prodaju robu i krenu da te ponizavaju i maltretiraju...
Mi se sve nesto snebivamo, sramota nas..
Ja to vise ne radim.
Ako kupim kais, makar i na rasprodaji a pukne cim ga stavim, ja odem da ga zamenim i daju ni nov. I jos se izvine zbog toga. Tako treba da bude i kod nas, samo malo da se ljudi naviknu da za svoje pare treba da dobiju ono sto su hteli da kupe, a ne ono sto im je zapalo.
 
joooooooooooj, pa to se i brinem...
A, opet, u jednoj prodavnici su mi uvazili jedne patike- ali, nisu bile toliko nosene...
Ako mi ih ne budu uvazili, videcete te prodavce u crnoj hronici:)
Hvala ti...
Bolje da se i ja pripremim, jer, mozda, stvarno i iskuliraju moje patikice tamo...

Pretpostavljam da si sačuvala račun !?
Pokušaj da se obratiš prodavnici...
Ako ne uradiš ništa,
uvek ti ostaje poslednja mogućnost - inspekcija !
 
Poenta je da je kais bio 3 funte, a patike 150.
Moze sve, samo lepo okrenes inspekciju. Hoce oni i tebe da okrenu na mobilni, da ne trosis kredit pa se lepo ispricate. I onda im das na telefon one iz radnje. I sve onda moze...Po zakonu:ok:
 
Pa nije..realno posle 2 meseca vratiti nesto kod nas nema pojma..znam u americi se ne zaebavaju s tim..covek posle godinu dana vrati koznu jaknu ili namestaj jer plati skupo i kaze ja za taj novac zelim kvalitet..to se u tom periodu nije pokazalo kao da vredi toliko..i to su ozbiljne firme..zakon se postuje i oni se ne bi zaebavali za 1000$ i ne treba im negativna reklama jer ne znaju s kim imaju posla..ovako kad im dodje neko mlad i neiskusan stvar je ubedjivanja
 
Je l ti to malo ili mnogo?
Kupljene su u NIKEu, pa ti proceni..
Meni su lepe:think:
Mislim da kad se kupuju patike koje ce se nositi nekoliko godina, lakse je dati odmah nesto vise para (bar po meni je ta cifra vise para), nego kupovati na nekoliko meseci po par patika za manje pare...

..uvek im je ta cena..i slazem se da je bolje kupiti jedne pa nosti, nego nekoliko
pari koje ce da se pocepaju ili stoje u ormanu...:ok:
 
Je l ti to malo ili mnogo?
Kupljene su u NIKEu, pa ti proceni..
Meni su lepe:think:
Mislim da kad se kupuju patike koje ce se nositi nekoliko godina, lakse je dati odmah nesto vise para (bar po meni je ta cifra vise para), nego kupovati na nekoliko meseci po par patika za manje pare...

pa, ako me već pitaš, smatram da je to mnogo.. i ja uvek kupujem Nike, i traju mi po 4-5 godina, ali ne bih nikad dala 12.000 :)
mislim, ne shvataj ovo lično, to mislim i inače :D
sva sreća pa su ti uvažili reklamaciju :ok:

samo me je zanimao model :)
 

Back
Top