VRAĆA SE VOJNI ROK! Srbija uvodi obavezno služenje, evo kada će početi PRVE REGRUTACIJE!

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326
Srbija će najverovatnije od sledeće godine ponovo uvesti obavezu služenja vojnog roka, pišu danas beogradski mediji i dodaju da se o tome već godinu dana razgovara.


Miroslav Lazanski
Miroslav Lazanski, Foto: printscreen
*Vojni rok će služiti regruti od 18 do 26 godina
*"Vojnici neće čistiti klozete"
*Deo vojnih snaga će činiti profesionalni vojnici, a deo oni koji služe vojni rok

Vojni analitičar Mirioslav Lazanski kaže da Srbiji nedostaje vojska, jer profesionalni vojnici već sada imaju više od 30 godina i ne mogu fizički da odgovore na sve zadatke.
NOVE INFORMACIJE O UVOĐENJU VOJNOG ROKA Evo ko će morati da se odazove na poziv i kako će izgledati služba otadžbini!
VOJNI ROK SE PONOVO VRAĆA?! Da li mladi Srbi (NE)RADO idu u vojnike?
SRBIJA SE NAORUŽAVA! U trenutku kad je Makron kročio na srpsko tlo, Lazanski je na RTS-u najavio POČETAK OFANZIVE!
"Srbiji nedostaje obučena rezervna vojska i ratna armija. U svim dosadašnjim sukobima pokazalo se da su vojnici koji su odslužili vojni rok najbolji ratnici", rekao je Lazanski.
Prema njegovim rečima, Srbija će najverovatnije zadržati kombinovani sistem, po kome će deo činiti profesionalni vojnici, deo vojnici po ugovoru, a deo vojska koja služi obavezni vojni rok.
Vojska Srbije, grčka,
Vojska Srbije, Foto: Ministarstvo odbrane
Analitičar Aleksandar Radić smatra da treba pronaći adekvatan model koji će odgovarati Srbiji i vremenu u kojem živimo.
LAZANSKI LANSIRAO "BOMBU" Makron u Srbiju donosi specijalan "POKLON" koji će postati deo našeg TERMINATORA! Svet će zadrhtati!
"Nemamo ni para ni uslova da se to radi kao nekada, dok je postojala JNA. Ja se zalažem za obavezni vojni rok, ali ne za sve već za određeni broj ljudi. Niko nikoga ne može da natera da ide u vojsku, ali momci koji bi dobrovoljno pristali da služe vojni rok ne bi radili marginalne poslove kao do sada, poput čišćenja dvorišta", rekao je Radić.
Vojska Srbije, Vojna akademija, Diplomac
Vojska Srbije, Vojna akademija, Foto: Ministarstvo odbrane
Kako doždaje, ukoliko bi se ponovo uvelo obavezno služenje vojnog roka, to bi se odnosilo na mladiće starosti između 18 i 26 godina i ne bi bilo retroaktivnog pozivanja.
"Oni muškarci koji nisu služili vojni rok imali bi obavezu da prođu skraćenu obuku za rezervni sastav", rekao je on.
https://www.alo.rs/vesti/drustvo/sr...o-kada-ce-poceti-prve-regrutacije/241094/vest

Srbija se naoruzava, Srbija vraca sluzenje vojnog roka.....Srbija se sprema za rat

Americka poslovica: When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck
 
Хахах...седамнаести пут за протеклих пет година читамо једну исту вест, како Србија враћа војни рок.

А прва слика је Дрец...овај.... Лажањски.

Јбг...како да поверујемо листу Ало и Лажањском?
 
Хахах...седамнаести пут за протеклих пет година читамо једну исту вест, како Србија враћа војни рок.

А прва слика је Дрец...овај.... Лажањски.

Јбг...како да поверујемо листу Ало и Лажањском?

Kome cemo verovati ako ne Lazanskom od Moskve?

Ti svakako ne spadas u ovu grupu <26god. Ali mozes biti pozadinac ili da nosis postolje minobacaca 120mm

Ali ocito da ce Srbija ubrzo zaratiti. Sve indicije idu ka tom smeru
 
Kome cemo verovati ako ne Lazanskom od Moskve?

Ti svakako ne spadas u ovu grupu <26god. Ali mozes biti pozadinac ili da nosis postolje minobacaca 120mm

Ali ocito da ce Srbija ubrzo zaratiti. Sve indicije idu ka tom smeru

Их...Јанкаро. Ја сам ти мало обученији од тога.

Видимо се преко нишана кад затреба. ;)
 
Постоји смисао у томе да имамо способну војску. Е сад, не можемо ми на месец, али војска која неће служити као карикатура према суседима је свакако пожељна.
Добро је ако је план да се војска више не бави чишћењем и прањем, него обуком.

После толико времена, моје највредније искуство из војске није гађање мета него упознавање људи из разних крајева.
 
Ja cu onda sluziti u hr

hahaha

dragovoljno

Dobre macke zagrebacke
bile su nam k'o igracke
e, moj druze zagrebacki
sve je bilo skroz jebacki

E, moj druze zagrebacki
propjevaces ti njemacki
vidi Franje pravi sranje
nekad vece, nekad manje

Uvijek kada ti zatreba
skociti cu do Zagreba
sve ce poci naopacke
za drugove zagrebacke

E, moj druze zagrebacki
eto nas kod vas u pljacki
mi cemo vas opljackati
a vi cete svi plakati

Moja braco zagrebacka
ja seljacina iz Cacka
nemojte da stavim tacku
na svu bracu zagrebacku
 
Dobre macke zagrebacke
bile su nam k'o igracke
e, moj druze zagrebacki
sve je bilo skroz jebacki

E, moj druze zagrebacki
propjevaces ti njemacki
vidi Franje pravi sranje
nekad vece, nekad manje

Uvijek kada ti zatreba
skociti cu do Zagreba
sve ce poci naopacke
za drugove zagrebacke

E, moj druze zagrebacki
eto nas kod vas u pljacki
mi cemo vas opljackati
a vi cete svi plakati

Moja braco zagrebacka
ja seljacina iz Cacka
nemojte da stavim tacku
na svu bracu zagrebacku


skandalozno
 
Е... али пре него што се повуче конопче, мора неко да срачуна где... можда баш ја :mrgreen:


Ma nema veze. Nanizes ih vise i onda "saras" po terenu. Uzduz i popreko. Nesto ce da ubode.


I ovo mi se svida. Sednes i onda onako lagano tup tup tup.... frljokas bombice tamo....negde..

 
I MAKEDONCI NAM RADE O GLAVI! ŠTA TRAŽE ZAPADNI OBAVEŠTAJCI U AUTO KUĆI U SKOPLJU?! Drecun otkrio šokantne podatke o špijunskim aktivnostima PROTIV SRBIJE!


253110_zastava-srbija-makedonija-660x330_f.jpg

https://informer.rs/vesti/politika/...podatke-spijunskim-aktivnostima-protiv-srbije


Srbija protiv HR, BIH, KS, ALB, MK

Немој да си неозбљан.

цитираш вест из информера где Дрецун прича о шпијунима у ауто салону.

Па то ни Вулин и Вучић не би могли да измисле са својим болесним мозговима.
 
Kome cemo verovati ako ne Lazanskom od Moskve?

Ti svakako ne spadas u ovu grupu <26god. Ali mozes biti pozadinac ili da nosis postolje minobacaca 120mm

Ali ocito da ce Srbija ubrzo zaratiti. Sve indicije idu ka tom smeru
Protiv koga i sa kojim oruzjem.
Drzave Balkana su danas obicne kolonije i bez dozvole istoka i zapada ne mogu ni obican dron da kupe a kamoli da ratuju medjusobno....
 
Ali ocito da ce Srbija ubrzo zaratiti. Sve indicije idu ka tom smeru
;Mislim da se dzabe radujes,komsija...
Moze u rezervni sastav. Dodara to sada ugraduje u svojoj knezevini. Duznik drzavi do groba
Ovo si lepo rekao,pokazuje da znas kakav je papak taj dodara,ali ne smes protiv njega...
Otkad je vasa drzava knezevina,i od kog je nasledio zvanje?
Све су индиције да си и ти заратио са здравим разумом
Odavno,kolega, on sa njim ratuje...
 

Back
Top