Vozom do Bara iz Beograda

Putovala sam tim vozom pre 2 godine i iskustva su odlična. Nije kasnio ni min, relativno čisti su ležajevi, možeš da prošetaš, istegneš noge, piješ kafu, zapališ cigaru, meni je bilo jedno od udobniji putovanja za CG na taj način a pripadali su me da se čeka dugo, da se pokvari voz pa stoji po 8 sati...ništa od toga bar što se tiče mog putovanja.

Ako si lep ebaces kako god okrenes, i u busu pa da je pun ko oko i u vozu koji nije pun ko oko....ide dosta sestrica , to je jos i da biras, ali tu su i majcice koje ce da se zrtvuju za cerkice...naravno , ima vrlo agresivnih lezbo atakera, tako da mamice uvek mozes da prepustis ugasenom svetlu iskusne saputnice...ako ti se raspored lezista ne svidja..

Ali uvek mozes bez puno blama da menjas ili pre Cacka ili u Cacku pa i posle Cacka, npr vidis neku cacanku pa se ne snadjes odmah...pa promenis kupe u uzicu...Mada moze i kad se spremaju svi za spavanje....ako te vec primete....

Poslednji put je bilo 22h do 07 ujutro, s tim da imas od 04 30 zoru pa taman da gledas one klisure tj najlepsi deo pruge Bg Bar....

Ako te interesuje postoji 3D video letnjeg i zimskog putovanja zeleznicom, da ne objasnjavam sta je 3D video...

Back