Quantcast

Voznja u alkoholisanom stanju

Poruka
23.922
JA nema sanse da vozim posle dva piva. Stalno se prekidam da ne zaspim i malo malo pa skrecem u neku stranu iako ne idem brzo,ne smem ni da zamislim kako bi vozio sa 2 promila alkohola u krvi.
Imas covece taksi,biciklu ili idi peske ako ces da pijes. Platis i ljudi te odvezu i dovezu,ne ugrozavas tudji zivot a ni svoj i milina.
Manje kosta taksi nego kazna ili neciji zivot.

KiZo

Poznat
Poruka
9.108
ih pa trebao si pre duvanja da ispiras usta i sacekas malo da prodises kazes samo sto sam nakrenuo jednu uz put i tek onda jer imas pravo na to da te saceka policajac, trebo si i da isperes usta sodom bikarbonom il nekom bazom i da udahnes sto plice ,da bi ti sto manje pokazalo.

Marjan!

Primećen član
Poruka
964
Sve zavisi od treniranja za volanom,promila,i poznavanja grada... gde su i gde stoje.... a ako si u kafanu isao kolima, ako si.... i nadam se da si se lepo proveo jer je najjaci osecaj posle kafane sesti u auto i izgruvati dobro bas do kuce ili da odvezes drugarice,drugove , curu... uz pesmu i lepo raspolozenje, a ne fora... e aj cao , idem ja na taksi.... malo bezveze,mora priznas ;)
Plati kaznu i teraj dalje, sledeci put idi ulicicama. :D

Bojan_BRT

Poznat
Moderator
Poruka
7.609
Ja i mrtav pijan znam da mogu da vozim,ali naravno da mi ne pada na pamet.
Najduze sto sam vozio pod dejstvom alkohola je jedna coska.
Prosle nedelje sam se toliko napio neplanirano,spavao sam u kolima i tek posle par sati sam upalio auto i otisao kuci,iako sam bio 3 coske od kuce parkiran.

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.045
Bas sam hteo slicnu temu da otvorim, prosli vikend me uvatili, 0,93promila, sada ocekujem poziv kod sudije, pa me zanima kakve su kazne, sta me ocekuje? i da li imam neke sanse da se izvucem posto mi je prvi put?
Кажи судији, пио сам од туге, оставила ме девојка коју волим. Можда се сажале и опросте ти.:mrgreen: Ја сам на ту фору се извукао код полиције патроле.. А они ме тешили, не брини и не тугуј, биће још девојака..:mrgreen:а сад полако воз кући и правац спавање.
Мало сам лагао али успело је.:lol:

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.124
Ministarstvo saobraćaja je povodom novih odluka sposobnih ministara iz drugih resora, rešilo i ovu dilemu oko količine alkohola u krvi : Sa 0,3 promila, povećava se dozvoljena granica na 3 promila alkohola u krvi.
Ko voli da pije, može slobodno da se ubije :)

kovle

Zainteresovan član
Poruka
230
Zaustavise me nocas.. imao 0.41.. za malo eto ali jbg.. nisam istreniran za te alkotestove.. kazna je 5.000 nije mnogo ali meni dovoljno, ne znam da li da platim ili da idem na sud.. da li bi se oni cimali zbog toliko? I jos nesto.. vozio sam drugarov auto posto je on bas bio pijan.. a vodi se na njegovog matorog. Moze li matori nekako da sazna ili proveri za kaznu? Svako dobro :D