Вождовац нема власт

Да ли треба поновити изборе на Вождоцу?

  • Да

  • Не

  • Немам став


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
VOŽDOVAČKA "jednačina" još nije rešena. Obe strane, naprednjaci i demokrate, nadaju se zbiru od najmanje 29 okupljenih odbornika i tako obezbeđenoj skupštinskoj većini. Zemunska "slagalica", SNS, DSS-NS, SPS-PUPS-JS, međutim, nikako da se sklopi i sa druge strane Dunava. DS, međutim, šalje jasne signale da su oni sve bliži dogovoru.
Blok okupljen oko socijalista, po svoj prilici, ovih dana "ignoriše" zemunske partnere SNS. Zamenik predsednika ove partije Aleksandar Vučić nedavno je izjavio da su svakoga dana pokušavali i stupali u kontakt sa predstavnicima SPS želeći da razgovaraju o formiranju vlasti na Voždovcu, ali da su oni svakoga dana te razgovore odlagali. Situacija se nije promenila ni u sredu.

http://www.novosti.rs/code/navigate...iku&kword_add=lokalni izbori, voždovac, zemun

Дакле, није то тако лако, како је Гага пекар замислио ... Поновити изборе или не?
 
Како то? Ја мислио да се сви отимају за гробареву екипу, кад оно беже од њих као ђаво од крста...:hahaha:
Ова тема би могла бити погубна за поједине чланове Форума...:sad2:
 
Како то? Ја мислио да се сви отимају за гробареву екипу, кад оно беже од њих као ђаво од крста...:hahaha:
Ова тема би могла бити погубна за поједине чланове Форума...:sad2:

Нарочито за наше форумске напредњаке ... знамо који су ... Него, због њих је и постављена ... Чекао сам до мало пре да неко постави ову тему, али ето ... није ... ја сам

Елем ... питао бих сада све њих ... Па куде вам се деде коалиција у коју сте се клели :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Нарочито за наше форумске напредњаке ... знамо који су ... Него, због њих је и постављена ... Чекао сам до мало пре да неко постави ову тему, али ето ... није ... ја сам

Елем ... питао бих сада све њих ... Па куде вам се деде коалиција у коју сте се клели :hahaha::hahaha::hahaha:

:hahaha: То се и ја питам. После новог почетка, помпезних изјава, чинило се да ''будућност'' чека испред врата, а како је кренуло испадају из игре...:sad2:
Биће они добар потрошни материјал демократама:mrgreen:...
 
50105015015401510505105qj6.jpg

:rida::rida::rida:
 
kako je to sve neodgovorno, blentavo i nesposobno od jednom

Нема ту о чему да се прича. Гробар је годинама губио све изборе... човек је вечити губитник, а ученици не могу бити бољи од учитеља.:hahaha:
Е сад, колико треба бити паметан па се приклонити таквима, то је већ друга прича...
 
Понављање избора ако се не конституише власт је апсолутно легитимно и у реду. У овом случају их обавезно треба поновити и убити се од посла у следећој кампањи да се Гробар и Аца депласирају и узму барем 4-5% мање него прошли пут. Као што сам рекла пре месец дана - они могу са свима, нико не може са њима.
 
Понављање избора ако се не конституише власт је апсолутно легитимно и у реду. У овом случају их обавезно треба поновити и убити се од посла у следећој кампањи да се Гробар и Аца депласирају и узму барем 4-5% мање него прошли пут. Као што сам рекла пре месец дана - они могу са свима, нико не може са њима.

Лепо речено:ok:!
 
Нема ту о чему да се прича. Гробар је годинама губио све изборе... човек је вечити губитник, а ученици не могу бити бољи од учитеља.:hahaha:
Е сад, колико треба бити паметан па се приклонити таквима, то је већ друга прича...

nije to stvar večitog gubitnika
nego alavosti, u ovom slučaju SPS-a
mislim, nema tu pameti, ako ne mogu oni, ko može da formira
 
nije to stvar večitog gubitnika
nego alavosti, u ovom slučaju SPS-a
mislim, nema tu pameti, ako ne mogu oni, ko može da formira

Могу радикали. Или да уђу у коалицију са ДС-СПС или да се купи један одборник. Тако се не изводи само СПС ... лепо је рећи да никоме не одговарају нови избори али ни они не чине ништа да нове изборе спрече.
 
Вождовац је могао да добије власт и да коначно после 15 година смени Демократску странку, али господи из СРС није то много важно. Да су прихватили понуду СНС, данас би на Вождовцу имали опозициону власт, јер СНС, ДСС-НС и СРС имају 28 одборника и уз два Љајићева то би била стабилна власт. Овако, СРС је одлучила да помогне "жутима" да остану на власти, а врло је извесно да ће можда и директно ући са њима у коалицију дајући им подршку са своја три одборника. Таман да се коначно обелодани сарадња ДС, ЛДП, СПС и СРС! Надам се да то неће урадити, али цео Вождовац прича о тој комбинацији. Како год, чак и да се избори понове, то само нама може да иде у прилог, јер ћемо победити још убедљивије у односу на јунске изборе. Плашим се само да ће неки који се овде сеире имати прилике да гледају како им странка нестаје са политичке сцене.
 
Могу радикали. Или да уђу у коалицију са ДС-СПС или да се купи један одборник. Тако се не изводи само СПС ... лепо је рећи да никоме не одговарају нови избори али ни они не чине ништа да нове изборе спрече.

pa da mogu sa radikalima, onda se ne bi ni rasturali
ako ide sa tadićem, SPS-im ne treba, ali pošto ne mogu sa DS-om, onda jedino ostaje SPS
 
pa da mogu sa radikalima, onda se ne bi ni rasturali
ako ide sa tadićem, SPS-im ne treba, ali pošto ne mogu sa DS-om, onda jedino ostaje SPS

Не причам о СНС, они власт дефинитивно неће формирати јер их нико неће.
ДС-СПС коалицији фали један и ту би радикали стварно могли да се испруже. Да сам неки фактор на општини обећала бих им свима добар ручак и да видиш како би се договорили :lol:
 
Не причам о СНС, они власт дефинитивно неће формирати јер их нико неће.
ДС-СПС коалицији фали један и ту би радикали стварно могли да се испруже. Да сам неки фактор на општини обећала бих им свима добар ручак и да видиш како би се договорили :lol:
И по једно пиво - немој да шкртариш!!!:rtfm: :evil:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Не причам о СНС, они власт дефинитивно неће формирати јер их нико неће.
ДС-СПС коалицији фали један и ту би радикали стварно могли да се испруже. Да сам неки фактор на општини обећала бих им свима добар ручак и да видиш како би се договорили :lol:

ja lično, ma koliko sam lik kome je deviza "cilj opravdava sredstva" nisam pristalica tih stvari
najkorektnije bi bilo da ide SNS DSS i SPS i to je najlogičnije, sve ostalo je ludilo
ali ovo oko ručka i nekog ludačkog prebega je isto verovatno
 
ja lično, ma koliko sam lik kome je deviza "cilj opravdava sredstva" nisam pristalica tih stvari
najkorektnije bi bilo da ide SNS DSS i SPS i to je najlogičnije, sve ostalo je ludilo
ali ovo oko ručka i nekog ludačkog prebega je isto verovatno

Богами ја у овом случају јесам присталица. Николић се није бунио када је куповао баш овог др Пространа ком је сада поверио општину Земун и када је тај тип прелетео од Карића у радикале не би ли Гордани наместили довољно одборника да буде председник општине. Ред је да се и њима врати истом мером.

Уосталом, ако неко украде 21. посланика онда није у реду да се неморалним сматра покушај да се нека власт прави без њега. А СПС природно не може са ДСС никако пошто је Коштуница послао Слобу на једно место одакле се овај није вратио.
 
Богами ја у овом случају јесам присталица. Николић се није бунио када је куповао баш овог др Пространа ком је сада поверио општину Земун и када је тај тип прелетео од Карића у радикале не би ли Гордани наместили довољно одборника да буде председник општине. Ред је да се и њима врати истом мером.

Уосталом, ако неко украде 21. посланика онда није у реду да се неморалним сматра покушај да се нека власт прави без њега. А СПС природно не може са ДСС никако пошто је Коштуница послао Слобу на једно место одакле се овај није вратио.

--------------------------------------------------------------------------------------------
А СПС природно не може са ДСС никако пошто је Коштуница послао Слобу на једно место одакле се овај није вратио.[/QUOTE]
UPPPPPPSSSSSSS greska u koracima ,djindjic ga isporucio Hagu sa kesom na glavi dok je Vojislav Kostunica bio van zemlje.:rtfm::rtfm::rtfm:

GLEDASMO MI PREKO TV-a uzivo,DJINDJIC i CEDOMIR(ekipa)
 
Све је то Коштуница замесио ... да не причам што је украо победу петог октобра и уништио листиће пре поновног бројања. Али није то тема, не мораш да скачеш као питбул чим се спомене та распала странка и њен лидер.
 

Back
Top