ВОЗ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Само да се подсетимо.....на НАТО,
у чији загрљај нас води власт.
:per: :per: :per:


http://sr.wikipedia.org/sr/Напад_на_путнички_воз_у_Грделичкој_клисури

Напад на путнички воз у Грделичкој клисури је изведен 12. априла 1999. године (другог дана Православног Ускрса), када је авион НАТО пакта испалио две ракете и погодио путнички воз који је прелазио преко железничког моста на Јужној Морави у Грделичкој клисури. У експлозији и пламену од ових погодака изгинуло је и повређено много путника. Тачан број погинулих и рањених до данас није са сигурношћу утврђен. Пронађено је девет лешева и још четири дела људског тела, а многи се воде као нестали.[1]
Бомбардовање се десило током НАТО агресије на СРЈ. Агресија је на свом почетку била усмерена на војне циљеве али се средином априла тежиште напада проширило и на стратешке и економске циљеве као што су саобраћајнице а нарочито мостови.
Много цивилних жртава пало је и у стамбеним подручјима удаљеним од војних и економски стратешких објеката и циљева, у путничким возилима и јавном превозу, избегличким колонама, канцеларијама, болницама, затворима, амбасадама и просторијама јавних медија. [2]
images
 
Само да се подсетимо.....на НАТО,
у чији загрљај нас води власт.
:per: :per: :per:


http://sr.wikipedia.org/sr/Напад_на_путнички_воз_у_Грделичкој_клисури

Напад на путнички воз у Грделичкој клисури је изведен 12. априла 1999. године (другог дана Православног Ускрса), када је авион НАТО пакта испалио две ракете и погодио путнички воз који је прелазио преко железничког моста на Јужној Морави у Грделичкој клисури. У експлозији и пламену од ових погодака изгинуло је и повређено много путника. Тачан број погинулих и рањених до данас није са сигурношћу утврђен. Пронађено је девет лешева и још четири дела људског тела, а многи се воде као нестали.[1]
Бомбардовање се десило током НАТО агресије на СРЈ. Агресија је на свом почетку била усмерена на војне циљеве али се средином априла тежиште напада проширило и на стратешке и економске циљеве као што су саобраћајнице а нарочито мостови.
Много цивилних жртава пало је и у стамбеним подручјима удаљеним од војних и економски стратешких објеката и циљева, у путничким возилима и јавном превозу, избегличким колонама, канцеларијама, болницама, затворима, амбасадама и просторијама јавних медија. [2]
images

Bolje u zagrljaj, nego u sukob!!!


:kafa:
 
Само да се подсетимо.....на НАТО,
у чији загрљај нас води власт.
:per: :per: :per:


http://sr.wikipedia.org/sr/Напад_на_путнички_воз_у_Грделичкој_клисури

Напад на путнички воз у Грделичкој клисури је изведен 12. априла 1999. године (другог дана Православног Ускрса), када је авион НАТО пакта испалио две ракете и погодио путнички воз који је прелазио преко железничког моста на Јужној Морави у Грделичкој клисури. У експлозији и пламену од ових погодака изгинуло је и повређено много путника. Тачан број погинулих и рањених до данас није са сигурношћу утврђен. Пронађено је девет лешева и још четири дела људског тела, а многи се воде као нестали.[1]
Бомбардовање се десило током НАТО агресије на СРЈ. Агресија је на свом почетку била усмерена на војне циљеве али се средином априла тежиште напада проширило и на стратешке и економске циљеве као што су саобраћајнице а нарочито мостови.
Много цивилних жртава пало је и у стамбеним подручјима удаљеним од војних и економски стратешких објеката и циљева, у путничким возилима и јавном превозу, избегличким колонама, канцеларијама, болницама, затворима, амбасадама и просторијама јавних медија. [2]
images

Ne bih se iznenadio da su taj most bombardovali naši, jer kako se onda desilo da su svi mostovi po Novom Sadu porušeni, a u Beogradu svi mostovi sačuvani.
Neko je tu celu kampanju dobro osmislio, a biće da su Milošević i NATO svesno znali šta i zašto se dogadja.
 
Videli smo vaše pulene, dok su bili na vlasti, kako nam je bilo...

Em nas tukoše, em nas osiromašiše...

Šta oćete više, bando?


A šta ti hoće ?

Još da kradeš ?

Pa lopovčino neće moći.

Zajedno ćeš ti sa Dinkićem Tadićem i ostalim demokratskim smećem u bajbok pa se tamo dogovajte ko je krao više i ko će više da plati.

A spremi i kumiće, mamu, tatu, batu, seku, baku, deku, teču, tetku, ujnu, ujka da spreme po koje milionče evra da plaćaju dugove.
 
Ne bih se iznenadio da su taj most bombardovali naši, jer kako se onda desilo da su svi mostovi po Novom Sadu porušeni, a u Beogradu svi mostovi sačuvani.
Neko je tu celu kampanju dobro osmislio, a biće da su Milošević i NATO svesno znali šta i zašto se dogadja.

Na mostovima u BG je bilo na hiljade ljudi.

Nego meni stoji u glavi kako je Đinđić tražio da se bombarduje Srbija pa te mostove u Novom Sadu on direktno nosi na duši, i on i njegova partija i ono njegovo izlapelo članstvo koje je odjednom sve to zaboravilo.
 
Poslednja izmena:
kako posle svega nazvati one ljude koji hoce u savez sa fasistickim NATO paktom..??
ne razumem kojom logikom se vode i upravljaju..???
ako je logika i da nas nece vise ubijati---zar nece od nas traziti da mi ubijamo za njih..?? zar je tu veca sreca..??
 
kako posle svega nazvati one ljude koji hoce u savez sa fasistickim NATO paktom..??
ne razumem kojom logikom se vode i upravljaju..???
ako je logika i da nas nece vise ubijati---zar nece od nas traziti da mi ubijamo za njih..?? zar je tu veca sreca..??

E moj Pajo ja i ti sigurno necemo ici da ubijamo ljude po svetu ali ce indoktrinirati ovu omladinu da je to neophodno pa ce nasi sinovi /ko ih ima/ ici da budu topovsko meso u sluzbi degenerika i agresora.
 

Back
Top