Volvo XC40 blagi-hibrid

Ako je start stop sistem to onda nije hibrid sto lazu narod.
da se razume i jesu Hibrud , sto u prevodu i kazu da , kola se mogu voziti na bateriji , i zavisno od modela do modela i marki , moze se preci i do 100 km
ali i , bez problema , mogu i voziti sa kao normalni auta sa motorima na benzin.
i normalno usteda ije poprilicna.
takva kola kao i potpuno na baterijije su ipak predvidjena za lica koje poseduju svoje kuce kao i garaze , gde se mora instalirati punjaci za baterije.

Xc40 mi se ne sviđa mal ..XC 60 može a XC90 e to je prava lađa..Gledao sam v90 D4 razmisljao i odustao ..To je taj problem koji Volvo ima sve je top ali opet nesto fali kad se pogleda Mecka , BMW a I Audi obično se odustaje .. XC90 je priča za sebe ali je I cena jaka.

Evo ponukalo mi je da i vidim oko XC 40 i da ima se i kod nas , elektric i sa motorom na gas.
MSRP je 46.500 i normalno na to su dodali iha ha , sve ono sto i ide u ..ali , kao , daju posebne cene. dao sam da se proceni moj auto novi S 60 AWD sa23 000km i dadose cenu od 31 000. i da se plati razlika.
normalno , brisah , to sto i je dodatno stavljeno jer uz kola i sve to i ide sta vise na Placu im je.
i rekoh koliko sam i za razliku a i da , nedam im moja nove zimske gume , daju za njih 1000 dolara a za nove daju , 3295 normalno plus taksa.
razlika i je ove za Xc 40 su 235/55/R 18 a za S 60 isto Michelin X -Ice Snow su 235/45/18
i onda kazu , a to ce i uticati...
rekoh , videt cu ali zimske gume , skoro nove , necu da dam
Moja ponuda nije prihvacena , i samo sam zatrazio dokument i krenuh , gde i onda ide igra, dajemo ti 3000 popust...i ide da kao razgovara . insistirao sam da , razliku izmedju novoga 2024 XC 40 , da platim 14 000 plus taksa.
nisu pristali , pa sam lepo izasao i sada , cu sa drugim dilerima da , vidim..dal mi se isplati menjati auto

Back