Volksbank

А колико вас двојица, мислим обер и делибој имате од ове ПРОПАГАНДЕ, РЕКЛАМЕ и НАГОВАРАЊА учесника овог пдф ???
 
Joj Jerry, pa po tebi je svaka nagradna igra krađa.... Kvarno je što Lutrija ima više prihoda nego rashoda? Imaš li imalo blama Jerry kad pišeš ovakve stvari?
 
a ti radis kao portofilio menadzer pa se razumes u berzansko poslovanje. mali smesan si. nastavi da igras igrice dete.

pazi ovako, seljo:D
vidno je da nemaš veze pa misliš da je svako ko trguje na berzi portfolio menadžer.

Berza je za tebe nemoguća misija, iako si se trpao u priču po pitanju berze više puta.
I još par stvari da razjasnimo, rekao sam ti već jednom, ali budali treba više puta ponoviti, dakle:

1. stariji sam do tebe najmanje 10 godina
2. obrazovaniji sam od tebe, da ne preteram, ali nemerljivo
3. ovu virtuelni berzu nazivam i smatram je igrom. za mene je to igra, a za tebe špansko selo. zato si tako zbunjen i jedinu odbranu nalaziš u pokušaju omalovažavanja. Neuspešno, kao i sve što radiš. Osim šverca, naravno, tu si dobar.
 
А колико вас двојица, мислим обер и делибој имате од ове ПРОПАГАНДЕ, РЕКЛАМЕ и НАГОВАРАЊА учесника овог пдф ???

da li si ti nekad procitao ili video nesto a da nisi pomislio da je to neka propaganda ili reklama (antisrpska po mogucstvu)?

a ti radis kao portofilio menadzer pa se razumes u berzansko poslovanje. mali smesan si. nastavi da igras igrice dete.

portfolio menadzer a :D:D:D:D
 
ni ja bas ne kapiram u potpunosti neke stvari u vezi berze, ali hocu da naucim tako da cu se prijaviti nikad se time nisam bavio (do sada)
za 400 dinara dobijes 100.000 evra hehehe :D
imam nekoga u familiji ko se bavi time "na veliko" i ko ce mi pokazati kako se kupuju u prodaju akcije na berzi i sve sto mi nije jasno cu da razjasnim
 
najbolji portfolio menadzeri imaju najvise plate na svetu koje se krecu i do preko 2 milijarde eura godisnje.

E sad najjaci manadzer na svetu koji svojim investitorima donosi dobit od 40% koristi za izracunavanje kretanja akcija na berzi kompjutersku opremu vrednu 400-500 miliona eura i tim od vrsnih 20 matematicara, astronoma i fizicara. Ne gajite iluzije da i vi mozete uspesno investirati na berzi . To moze samo par odabranih zato sto , imaju ogroman kapital na raspolaganju, znanje i opremu kojom mogu da izracunaju kretanje akcija .

zato ne zavaravajte se da mozete uspesno investirati novac na berzi. bicete pojedeni od vecih riba vrlo brzo. najpametnije sto mozete uciniti jeste da prepustite nekom ko ima znanje+pare+opremu da to uradi mesto vas.

ili mozete igrati igrice kao dellboy i obersturmfuhrer i gajiti lazne nade da bi ste to znali da uradite i u realnosti.

To ko da ja uzmem da igram fudbalski menadzer neki pa se utripujem da to sto u igrici zakivam znaci da sigurno bi znao isto tako uspesno i da vodim neki fudbalski klub :D

dream on suckers
 
Kako ide? Meni dobro. U mom portfoliju cene svih akcija su porasle 1,32%, 0,48% i 3,03%. Tako da sam do sada ostvario profit 16526 dinara (minus troskovi transakcija 100 evra).
Ali opet sta vredi kada mi je ukupni bilans u startu bio -6,61% (u startu uopste nisam dobio 100.000 evra nego 100.000 evra minus 6,61%) - ne znam koja im je to fora tako da sam na rang listi ojhaha... crven ko paprika :evil:
 

Back
Top