- Poruka
- 21.296
Autorska. Bez prava.
Cuj volja gradjana?! Ko to izmisli?
Ko nas unesreci udovoljavajuci gradjanima?
Kakva njihova volja? Oni ni na dnevnoj bazi nemaju volje!
I kada im ,,naidje volja,, to nikada nije dobro za nas!
Zasto ih se pita?
Pita li ih se uopste ili je to pro forme?
I sta kazu?
Mijenjaju misljenje, prodaju volju, nekada su bezvoljni, neka se vode onom ,, tvoja volja, moja zapovijest,,!...
Sve u svemu na glasanju je njihova volja nasa nevolja!
Ko treba da glasa? Da bira? Pristupa?
Jesu li svi obrazovani, moralni, voljni, sposobni da razluce? NISU.
Treba li ukinuti pravo glasa svim punoljetnim gradjanima?
Treba li da se uvede pravilo ,,Jedno selo-jedan glas; Jedan grad-jedan glas,,?
Neka se onda makljaju iznedju sebe, pa kom opanci, kom obojci! A drzava nek gleda I ne djeluje. Fer plej.
Treba li uvesti u zakon dvogodisnju kaznu I novcani iznos za kradju glasova?
Treba li strogo kazniti one koji prodaju glas?
Sta cemo, kako cemo?
Pustiti im na volju ili napraviti im ozbiljnu nevolju?
Cuj volja gradjana?! Ko to izmisli?
Ko nas unesreci udovoljavajuci gradjanima?
Kakva njihova volja? Oni ni na dnevnoj bazi nemaju volje!
I kada im ,,naidje volja,, to nikada nije dobro za nas!
Zasto ih se pita?
Pita li ih se uopste ili je to pro forme?
I sta kazu?
Mijenjaju misljenje, prodaju volju, nekada su bezvoljni, neka se vode onom ,, tvoja volja, moja zapovijest,,!...
Sve u svemu na glasanju je njihova volja nasa nevolja!
Ko treba da glasa? Da bira? Pristupa?
Jesu li svi obrazovani, moralni, voljni, sposobni da razluce? NISU.
Treba li ukinuti pravo glasa svim punoljetnim gradjanima?
Treba li da se uvede pravilo ,,Jedno selo-jedan glas; Jedan grad-jedan glas,,?
Neka se onda makljaju iznedju sebe, pa kom opanci, kom obojci! A drzava nek gleda I ne djeluje. Fer plej.
Treba li uvesti u zakon dvogodisnju kaznu I novcani iznos za kradju glasova?
Treba li strogo kazniti one koji prodaju glas?
Sta cemo, kako cemo?
Pustiti im na volju ili napraviti im ozbiljnu nevolju?
Poslednja izmena:


