Volite li torte?

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
...sledeća situacija:odete kod starih poznanika koji imaju ćerku,koja je u međuvremenu odrasla i postala i lepa i zgodna...normalno,kreće posluženje,ćaskate,a ćerkica vas kljuka tortom koju je sama napravila...a torta odlična!...normalno,nahvalite domaćicu,a ona nađe 20 razloga da se očeše o vas,pomiluje vas nekoliko puta po ruci,stavi vam ruku na rame,ima gomilu pitanja i stalno vam se zagleda u oči...Kako bi ste se ponašali(muškarci,naravno)?...da ste duplo stariji od nje?:(:lol:
 
Ocigledan primer da muskarcima nisu bitne godine i da sve sto je mladje od njih budi u njima nagone...prividja mi se da bi ta torta to vece bila duplo :) slatka i da je od pokvarenih jaja pravljena..:wink:
 
Pa ne znam bas koliko to vidim za normalno u koliko je muskarac o kome govoris prijatelj njenih roditelja!

Koliko bi taj isti voleo da se tako otac te devojke ponasa prema njegovoj cerki koja je u medjuvremenu postala lepa i zgodna ali je i dalje bar duplo mladja.

Mislim da je to za svaku osudu. Muskarac je muskarac a ne pedofil! I ni jedan pravi muskarac na to ne bi gledao kao normalno!
 
Pa ne znam bas koliko to vidim za normalno u koliko je muskarac o kome govoris prijatelj njenih roditelja!

Koliko bi taj isti voleo da se tako otac te devojke ponasa prema njegovoj cerki koja je u medjuvremenu postala lepa i zgodna ali je i dalje bar duplo mladja.

Mislim da je to za svaku osudu. Muskarac je muskarac a ne pedofil! I ni jedan pravi muskarac na to ne bi gledao kao normalno!
Nisi dobra pročitala...:D,uzgred,taj muškarac se ponašao uzdržano i pristojno,a pitanje je hipotetičko.8-)...jedino,što se iz pristojnosti prejeo torte.
 
aha ..ne vazi seeeeee..na temi o prevarama i ostalim vrdalamama receno je i da su gresne misli .prevara a ja pogresno shvacena..i izgrdjena..samo tako...:D
 
Pa ne znam bas koliko to vidim za normalno u koliko je muskarac o kome govoris prijatelj njenih roditelja!

Koliko bi taj isti voleo da se tako otac te devojke ponasa prema njegovoj cerki koja je u medjuvremenu postala lepa i zgodna ali je i dalje bar duplo mladja.

Mislim da je to za svaku osudu. Muskarac je muskarac a ne pedofil! I ni jedan pravi muskarac na to ne bi gledao kao normalno!
Ne znam zašto toliko osude u samo jednom postu.

Srce ne bira, a hormoni još manje. :lol:

Na stranu to što je ovde u pitanju ponašanje dotične Freulein a ne vremešnog Herr-a. :wink:
 
Tacno! :)

Ako smo vec jednom zakljucili da se i takve misli smatraju prevarom, onda se takve misli smatraju i gresnima u koliko je u pitanju cerka naseg prijatelja!

Ili?!
Ako se takve misli smatraju grešnim, sasvim je periferno da li je to ćerka prijatelja ili neko drugi.

Uostalom, ovde se nije radilo o prevari već je poenta teme - ako sam dobro shvatila - manje ili više suptilno nabacivanje mlađane devojke starijem muškarcu koji je samo igrom slučaja prijatelj njenih roditelja. Po njenom ponašanju zaključila bih da bi se isto tako ponašala i sa nekim ko nije, eto, kućni prijatelj, a možda je njegovih godina.
 
Ne mogu da verujem!

Da ali ako nam neko nije prijatelj onda ni ne ocekujemo bar tu osnovnu lojalnost od te osobe. Vec je obicni stranac kao i svako drugi na ulici!

Ali ako nekog pustimo toliko u svoj zivot, u svoju kucu i svoju familiju a on gleda na nasu cerku kao na sexualni objekat, a i njemu moze biti cerka, po meni je to uzasno! I nikako ne bih volela da imam takve "prijatelje".

Dete tj devojcica sa 13 godina moze izgledati dovoljno razvijeno, zenstveno i lepo pa stoga i privlacno ali je ipak jos uvek samo dete. I to je minimum koji ocekujem od svojih prijatelja bar, da je posmatraju kao dete takodje!

ma koliko imala godina sam uvek mrzela te odvratne muske poglede ljudi kojima, po meni to nije bilo dozvoljeno. Tu sam smatrala i smatram svoje nastavnike, profesore, tatine prijatelje, komsije koji se druze sa mojima uopste ljude koji su od mene stariji toliko da mi mogu biti roditelji a i u takvom "odnosu" da za svoje neprikladne postupke, snose vise odgovornosti od obicnih, nepoznatih ljudi istog godista.

a uvek sam i mrzela poglede na sebi ljudi koji na to nemaju prava jer sam na primer duplo mladja od njih!

Cak i da se smatra da devojcica od 13 god daje neke povode, je ona jos uvek dete i odgovornost je na nama odraslima da to kontrolisemo u granicama normalnog.
 
Zasto zelis da opravdas starijeg muskarca..ja ustvari ne vidim razlog tome jer za mene je to ok..a podjimo od ove predpostavke..da ga kao dugogodisnjeg kucnog prijatelja pored koga je odrasla smatra izuzetno bliskog pa se tako prema njemu prisno i ponasa a starijem muskarcu se zamutilo u glavi i bilo mu milo..:wink: htela sam da napisem digla kita pod znakom navoda ali sam odustala )
 
Pa da, ali to je fenomenalno, dodjes kod prijatelja kad mu cerka ima deset, i ni ne primetis to dete, a za dve tri godine-tap, ribetina! I jos te merka...I hrani te, a ne kaze ko tvoja zena, eno ti u frizideru, uzmi sam...Kako je to lepo...Kako je taj hipoteticki prijatelj mocan baja!
 
Pa da, ali to je fenomenalno, dodjes kod prijatelja kad mu cerka ima deset, i ni ne primetis to dete, a za dve tri godine-tap, ribetina! I jos te merka...I hrani te, a ne kaze ko tvoja zena, eno ti u frizideru, uzmi sam...Kako je to lepo...Kako je taj hipoteticki prijatelj mocan baja!

:lol: :lol: :lol:

ja sam razmishljala...
skoro neshto....
i shvatila da SVAKI mushkarac mora da prodje kroz krizu srednjih godina...
radikalnije il` manje radikalno...

shansa da ce bash u tom periodu da prevari svoju zzenu je srazmerna godinama u braku sa svojom suprugom...
znachi, shto je duzze u braku, veca je shansa da ce je prevariti...

eto.
dodelite mi nobela, ne bi li platila rachun za struju... :lol: :lol:
 
...a,da!...dete je preguralo 20-tu,jadno i nesvesno kako se ponaša...:D
... evo, upravo se o tome radi.

Nikog ne pravdam ni za šta, daleko od toga (uopšte to nije bila poenta) - ne znam na koga se odnosio kučkin komentar. :wink:

@zvezdo vodiljo, radi se o tome, kao što sam i rekla, da ako je dete-dete, nebitno je da li je dete prijatelja ili ne. Ako je nešto greh, neće taj muškarac biti manje grešan ako "baci oko" na devojčicu koja nije dete njegovih prijatelja. Obzir i lojalnost koje pominješ nemaju veze s temom, jer se, ponavljam, ne radi o njegovom ponašanju, već o njenom ... On još ništa nije uradio, a ona je njemu svesno ili ne svojim ponašanjem nametnula da se on zapita šta raditi. ;)
Pročitajte uvodni post, pa ja stvarno ne pričam napamet. (i, mislim, "šta raditi" ... :lol: kao da je ovo pravo pitanje a ne fantazija )

Na stranu to što si pogrešno pretpostavila da se radi o nekome ko ima samo 13 i u skladu s tim i komentarisala, nije ni bitno (to bi već bila druga priča), sve je to Ok što ti govoriš ali jedna stvar stoji - a to je bit priče - da ako neko ne voli poglede starijih muškaraca na sebi neće iste ničim ni provocirati, jer se ovde radi o malo starijoj "devojčici" ... Ne pravdam muškarca ali ne mogu da ne konstatujem.
Dakle, ovde se ne radi o pedofilima koji bale za maloletnim klinkama ... u najgorem slučaju ne radi se samo o tome.

Pogrešno si me shvatila, sve u svemu, iako to što sam ja rekla u prethodnom postu čak ni ne isključuje ovo što si ti rekla. :wink:
 

Back
Top