Volite li prolece :)

aaahhh,prolece...definitivno je sve lepse na prolece,a tek leetooo...sve te krpice koje jedva pokrivaju kozu,svi lepi i nasmejani,napolju toplo,elektricitet u vazduhu...ja navijam za leto :lol: jer leti moze svuda da se voli :oops:
 
Proljece!!!???
Da nisi ti malo uranio :?

Ustvari puno mi je draza jesen. Ne goris ko' u mikrovalnoj, svi dosadni insekti su napokon riknuli, a sve oko tebe je u taaaaakooo predivnim bojama. A i ljudi mogu obuci jos nesto osim kupacih na sebe.



Nemam pojma gdje je... :wink:
 
Mrzim proleće! Baš je bljaks i patetično je gledati kako sve cveta i svi su nešto razdragani...Ne znam za vas ali meni je najlepše i najromantičnije kad napada sneg i dunu severni vetrovi.... :)
 
sanja:
lisac, jel ti se nekad desilo da te pcelica ubode u nezgodno mesto? zna da bude bas neugodno.

Ovako , da pojasnim .
Pcelica je insekt koji oprasuje biljke i koji je sastavni deo proleca.
Ona druga Pcelica je nasa drugarica sa ovog foruma i ne vidim bas ni jedan razlog zbog kojeg ne bih smeo da pitam gde je devojka koja je svojevremeno ovde pisla lepe postove. :evil:
Sta se bre svi cudite sto pitam gde je ? Zar ako se zaljubis treba da zaboravis na svet oko sebe i da zivis u zatvorenom svetu.Bas mi nije jasno zasto se cudite sto pitam gde je neko koga svi ovde poznajemo.Ili tebi sanja mozda nesto posebno smeta pa me pitas da li me je nesto ubolo ili ne ?
Pitanje je : volite li prolece :?:
A podpitanje , koje se nametnulo zbog cveca ptica i drveca , gde je pcelica nasa drugarica sa foruma?
Da neces mozda sada da mi otkines glavu sto pitam za nju :shock: :shock: :?: ili da mi objasnis kao je nezgodno kad te ubodu na neko mesto koje nije namenjeno toj radnji :? :?:
 
ehhhhhhhhh, sad me bre rastuzi, smrc
obozavam prolece i leto , a treba preziveti ovu zimu.

Volim miris proleca, ljubicice, sve je lakse, pozitivno sam raspolozena, nasmejana. Tada putujem, skitam, mogu sve i mogu svuda. Sve mi bude lepo i veselo, leprsavo. Sve nesrece i tuge zaboravim , a sto mogu i oprostim, meni je prolece pocetak zivota. :)
A jesen mi je tuzna
Zimu mrzim i najradije bih je ko medved prespavala.
 
lisac, znam da ubod pcele moze da izazove shock a to moze da bude smrtonosno. eto, zato sam to pomenula. mom prijatelju se desilo da ga je bocnula pcelica i jedva je ostao ziv opasne su to stvari.
a prolece... ne volim ga. kijam.
btw, pa znas koliko si mi drag... i brinem za tebe..

korekcija teksta je bila zbog izbegavanja eventualne slicnosti...
 
sanja:
lisac, znam da ubod pcele moze da izazove shock a to moze da bude smrtonosno. eto, zato sam to pomenula. mom prijatelju se desilo da ga je bocnula pcelica i jedva je ostao ziv. opasne su to stvari.
a prolece... ne volim ga. kijam.
btw, pa znas koliko si mi drag... i brinem za tebe..

Cenim brigu , ali cuvam se ja uboda , niti dajem da me bodu , niti bockam bez razloga druge miroljubive pripadnike ljudskog roda
8) :wink:
 
strumpfeta:
Stari Lisac:
Drago mi da je super , ali ja sam se samo pitao gde je i to je sve.
Da se vratimo na temu...prolece je divno jer sve mirise i pocinje da zivi :D
a sta radi stari lisac na prolece :?: :roll:
Lisac uziva na prolece , gleda kako se sve budi , mlado lisce , nebo je drugacije boje , nekako je svetlije......
i naravno sta jos ? pa zajasim moju Harlejku :)
 

Back
Top