Volite li Kruševac?

Baš te volimo voljeni grade naš....z:girl:

n1129105360_30186030_2374.jpg
 
taj uzasni naglasak....

Svaki kraj ima svoj akcenat...i ne znam kako neki akcenat može biti užasan...meni je svai drugačiji simpatičan...iritira me npr. vojvodjanski jer dok izgovore jednu rečenicu možeš kuću da sagradiš, ali opet ne mogu reći da je užasan...i taj mi je simpatičan....a tvoj komentar je ispoljavanje kompleksa, čini mi se...
 
Meni je Kruševac bio simpatičan dok mi ga nisu ovom debilnom temom ogadili

"Kruševac se srcem voli" - jok, bubregom.....
"Baš te volimo, voljeni grade naš", je l', a ja mislio da mrzite voljeni grad....

Sklanjajte ovaj bljuv od teme
 
Meni je Kruševac bio simpatičan dok mi ga nisu ovom debilnom temom ogadili

"Kruševac se srcem voli" - jok, bubregom.....
"Baš te volimo, voljeni grade naš", je l', a ja mislio da mrzite voljeni grad....

Sklanjajte ovaj bljuv od teme

Svaka cast "Vesela cufta",na odlicnom zapazanju!!! Ali,oprostimo im...:)
Volim Krusevac,jer u njemu nadjoh mir, dobre ljude i NJEGA!
Sam grad odise nekom setom, u njemu je lako pronaci sebe, pobeci od ruzne svakodnevnice.Dovoljno je prosetati Lazaricom, sesti na klupu u porti crkve Sv.Djordja, popeti se na Jastrebac,spustiti se na Moravu...
Ma sta ja pricam,svako ko je jednom bio, vratice se ponovo, u to sam sigurna.
Iako sam nekada mislila da nista ne moze zameniti slatki miris uzurbanog Bulevara, sjaj Knez Mihajlove, mir pod zidinama Kalemegdana...sada vidim da nisam bila u pravu.
Krusevljani, budite ponosni na svoj grad
 
Meni je Kruševac bio simpatičan dok mi ga nisu ovom debilnom temom ogadili

"Kruševac se srcem voli" - jok, bubregom.....
"Baš te volimo, voljeni grade naš", je l', a ja mislio da mrzite voljeni grad....

Sklanjajte ovaj bljuv od teme

kako jedna tema moze da te ogradi da vishe ne volish, (ako si uopshte voleo Krushevac) ne prichaj gluposti.....

"Krushevac se srcem voli".......jesi li ti nekad chuo za epitete??? Imash li bar malo pojma o knjizevnosti?

"Baš te volimo, voljeni grade naš"....bravo za zapazanje.....vidim da redovno chitash sve....ali, moje pitanje o knjizevnosti i dalje vazi...... :think:

Dakle, ako ti uopshte neshto smeta na ovoj temi ili mozda na podforumu.....ti ga menjaj, i vishe ne dolazi....ne kvari harmoniju, koju pokushavaju drugi ljudi da naprave....tako, a sada molim te lepo...napusti ovo mesto..........:hvala:
 
Pozdrav i Dobrodošlica mojim čarapanima...grad je da se prepoznati neda, izgrađen, okićen cvećem iz JK...
diše i živi kao i svaki grad u Srbiji...
al ovde su "Veseli Srećni Gostoljubivi i uvek ostali takvi ljudi...
:heart::heart::heart:

CrkvaSvDjordja-1.jpg


slikano ovog meseca...:super:
 

Back
Top