volite li experimente i sa kime?

Ja mislim da slaganje u seksu ne podrazumeva toliko cinjenicu da li dvoje vole iste poze, vec da li su oboje podjednako otvoreni po pitanju sexa; odnosno, da li jedno drugom mogu sve da kazu, priznaju, predloze, bez straha da li ce ih taj drugi odbaciti zato sto mu se predlog ne dopada.
Najveci stepen bliskosti jeste upravo priznati drugom svoja mastanja i svoje slabosti.
Da. (u granicama normale). Da.
 
Da, naravno. I to uglavnom kada osetim da sex u vezi postaje monoton. Nije mi frka da predlozim nesto novo partneru, ako znam da medju nama postoji dovoljno poverenja i razumevanja... Ne znam zasto, ali lakse mi je da ja budem inicijator, nego da prihvatim neki njegov predlog...
 
istrazivach:
Na primer sve shto do sada niste radili,uostalom zar nema svako zelju ili fantaziju koju bi da ostvari...?
E dobro ja taman po prethodnim odgovorima pomislih
da je eksperimentisanje i menjanje ugla pod kojim prodirem :confused:
Svakako da volim da eksperimentisem pa to svi rade... valjda... nadam se :shock:
Ja trenutno imam samo jednu uzelju, a to su dve stvari sex sa pripadnicom
crne, zute i alien rase. Za ove trece ne garantujem ali ko zna jos ima da se zivi.
 
istrazivach:
Na primer sve shto do sada niste radili,uostalom zar nema svako zelju ili fantaziju koju bi da ostvari...?
Na ovo si mislio?Ebi ga, nisam video - ali ovo ne podrazumeva perverzije,meni je recimo fantazija da nadjem "soulmate-a" u telu Anje Rupel, a pitao sam te da definises eksperiment posto puno toga sto je do juce bilo tabu danas postalo uobicajeni deo aranzmana.
 
istrazivach:
Dosta je bilo pricha o seksu i moralu,dosta ljudi samo zeli da proba neshto novo i nikada se ne usudjuje,mnogi opet zele ali partnerka/partner stvaraju prbl....pitanje je:"volite li da experimentishete i imate li sa kime"?

Volim experimentisanje, i o tome obicno otvoreno pricam sa partnerom. U principu, to nikada nisu neke extremne stvari, ali uvek volim nesto novo. po prirodi sam radoznala i volim da se oprobam u mnogo stvari :)
 
Naravno da je experimentisanje pozeljno... u odredjenoj meri i granici... Svako valjda voli kad dozivljava nesto novo... to cini sex interesantnijim i samim tim i kvalitetnijim... I kako neko rece partneri prvo moraju biti na tom nivou razumevanja i bliskosti da bi se mogli upustiti u neke stvari...
 

Back
Top