Quantcast

Voliš NATO? Pa koji ti je, bato?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
Na ovem topiku umoljavam NATO ljubitelje da me upute u misterije svojih mentalnih procesa.
Ključna pitanja su:

Zašto volite NATO, koj će vam to racku, jesu li vam poklanjali dovoljno ljubavi kad ste bili mali, i tako to.

Molim sve neljubitelje NATO-a da se suzdrže od pljuvačine po ljubiteljima, kako ne bi omeli suptilni proces instrospekcije.

Hvala.

Poruka
6.873
Na ovem topiku umoljavam NATO ljubitelje da me upute u misterije svojih mentalnih procesa.
Ključna pitanja su:

Zašto volite NATO, koj će vam to racku, jesu li vam poklanjali dovoljno ljubavi kad ste bili mali, i tako to.

Molim sve neljubitelje NATO-a da se suzdrže od pljuvačine po ljubiteljima, kako ne bi omeli suptilni proces instrospekcije.

Hvala.
Nisu mi poklanjali dovoljno ljubavi. Hoćeš me ti voljeti?;)

gost 214153

Poznat
Poruka
7.808
Ključna pitanja su:

Hvala.
Моја дадиља је била у милитари фазону, па ме НАТО подсећа на њу.

Ode srce ...

Ističe se
Banovan
Poruka
2.062
Aj sad ozbiljno.

Zaista me zanima šta čoveka (?) može navesti da želi ulazak u NATO.
Pa , na primer, doqurcilo mu da se stalno neki "vodja" srba uskurchi protiv sile , i da svako malo , u vremenskim razmacima , srbi dobijaju po vec razvaljenoj pi^cki ........ovako, zajednicki kisobran.........pa neka zarati , ko sme i moze.......tu su nasa braca ameri , englezi, francuzi , italijani , nemci i drugi...da nas malo brane:mrgreen:

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
Што је још занимљивије била је далматинка. ''идемо ћа'' и тај фазон. Обожавао сам је. :cool:
Ako si očekivao nekog retarda nacionalistu s ove strane, potvrdio si onu nestaru nenarodnu poslovicu da je pretpostavka majka zajeba.
Ne skreći u off, ne trolaj temu, nego daj inteligentna obrazloženja za svoj stav.

Ako imaš stav, i ako je dotični moguće podupreti inteligentnim obrazloženjima.

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
Pa , na primer, doqurcilo mu da se stalno neki "vodja" srba uskurchi protiv sile , i da svako malo , u vremenskim razmacima , srbi dobijaju po vec razvaljenoj pi^cki ........ovako, zajednicki kisobran.........pa neka zarati , ko sme i moze.......tu su nasa braca ameri , englezi, francuzi , italijani , nemci i drugi...da nas malo brane:mrgreen:
Dakle, tebi u svakom slučaju treba vođa, samo biraš efikasnijeg?

Efikasnijeg u kom smislu?

Od koga će to da te brane dotični, kad su, realno gledajući, oni koji po svetu najviše napadaju upravo oni?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
Dakle, tebi u svakom slučaju treba vođa, samo biraš efikasnijeg?

Efikasnijeg u kom smislu?

Od koga će to da te brane dotični, kad su, realno gledajući, oni koji po svetu najviše napadaju upravo oni?

Jasami Bicufin

Poznat
Banovan
Poruka
8.435
Болест... И то тешка...

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
27.019
Pa mi u Hrvatskoj smo bili oduševljeni ulaskom u NATO. To jamči određenu sigurnost od vanjske agresije . S druge strane smanjuju se troškovi obrane. Znam da Slovensko nebo čuva talijanska avijacija.
Од чега их чува?

Рецимо да Америка уђе у сукоб са Кином или Индијом. На ком нивоу је онда сигурност чланице НАТО-а?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
Pa mi u Hrvatskoj smo bili oduševljeni ulaskom u NATO. To jamči određenu sigurnost od vanjske agresije . S druge strane smanjuju se troškovi obrane. Znam da Slovensko nebo čuva talijanska avijacija.

Ti si u Hrvatskoj?
Bogami, ja nisam stekla utisak da ste bili oduševljeni ulaskom u NATO.
Hrvatski portali i blogovi su vrcali od nezadovoljstva i osećaja lične posranosti, u to vreme.

Dakle, vaš problem nije što ste hteli u NATO (jer većinski NISTE hteli u nato), vaš je problem što se većinski beskičmenjaci.
U čemu se (kako se čini) ne razlikujete od Srba ič.

Poruka
6.873
Ti si u Hrvatskoj?
Bogami, ja nisam stekla utisak da ste bili oduševljeni ulaskom u NATO.
Hrvatski portali i blogovi su vrcali od nezadovoljstva i osećaja lične posranosti, u to vreme.

Dakle, vaš problem nije što ste hteli u NATO (jer većinski NISTE hteli u nato), vaš je problem što se većinski beskičmenjaci.
U čemu se (kako se čini) ne razlikujete od Srba ič.
Pitanje je na kojim si ti bila portalima.U Hrvatskoj ima raznih portala. :mrgreen:

gost 214153

Poznat
Poruka
7.808
Ako si očekivao nekog retarda nacionalistu s ove strane, potvrdio si onu nestaru nenarodnu poslovicu da je pretpostavka majka zajeba.
Ne skreći u off, ne trolaj temu, nego daj inteligentna obrazloženja za svoj stav.

Ako imaš stav, i ako je dotični moguće podupreti inteligentnim obrazloženjima.
Не могу да изнесем свој став подупрт аргументима јер је тема провокативна плус зачињена зидарским речником.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.