Voliš NATO? Pa koji ti je, bato?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.706
Na ovem topiku umoljavam NATO ljubitelje da me upute u misterije svojih mentalnih procesa.
Ključna pitanja su:

Zašto volite NATO, koj će vam to racku, jesu li vam poklanjali dovoljno ljubavi kad ste bili mali, i tako to.

Molim sve neljubitelje NATO-a da se suzdrže od pljuvačine po ljubiteljima, kako ne bi omeli suptilni proces instrospekcije.

Hvala.

¤VandaL¤

Primećen član
Poruka
515
Нису то мистерије менталних процеса, то су конформистичке гузице. Али боље да
a213.gif

Poruka
6.877
Na ovem topiku umoljavam NATO ljubitelje da me upute u misterije svojih mentalnih procesa.
Ključna pitanja su:

Zašto volite NATO, koj će vam to racku, jesu li vam poklanjali dovoljno ljubavi kad ste bili mali, i tako to.

Molim sve neljubitelje NATO-a da se suzdrže od pljuvačine po ljubiteljima, kako ne bi omeli suptilni proces instrospekcije.

Hvala.

Nisu mi poklanjali dovoljno ljubavi. Hoćeš me ti voljeti?;)

gost 214153

Poznat
Poruka
7.802
Ključna pitanja su:

Hvala.

Моја дадиља је била у милитари фазону, па ме НАТО подсећа на њу.

Ode srce ...

Ističe se
Banovan
Poruka
2.062
Aj sad ozbiljno.

Zaista me zanima šta čoveka (?) može navesti da želi ulazak u NATO.

Pa , na primer, doqurcilo mu da se stalno neki "vodja" srba uskurchi protiv sile , i da svako malo , u vremenskim razmacima , srbi dobijaju po vec razvaljenoj pi^cki ........ovako, zajednicki kisobran.........pa neka zarati , ko sme i moze.......tu su nasa braca ameri , englezi, francuzi , italijani , nemci i drugi...da nas malo brane:mrgreen:

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.706
Што је још занимљивије била је далматинка. ''идемо ћа'' и тај фазон. Обожавао сам је. :cool:

Ako si očekivao nekog retarda nacionalistu s ove strane, potvrdio si onu nestaru nenarodnu poslovicu da je pretpostavka majka zajeba.
Ne skreći u off, ne trolaj temu, nego daj inteligentna obrazloženja za svoj stav.

Ako imaš stav, i ako je dotični moguće podupreti inteligentnim obrazloženjima.

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.706
Pa , na primer, doqurcilo mu da se stalno neki "vodja" srba uskurchi protiv sile , i da svako malo , u vremenskim razmacima , srbi dobijaju po vec razvaljenoj pi^cki ........ovako, zajednicki kisobran.........pa neka zarati , ko sme i moze.......tu su nasa braca ameri , englezi, francuzi , italijani , nemci i drugi...da nas malo brane:mrgreen:

Dakle, tebi u svakom slučaju treba vođa, samo biraš efikasnijeg?

Efikasnijeg u kom smislu?

Od koga će to da te brane dotični, kad su, realno gledajući, oni koji po svetu najviše napadaju upravo oni?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.706

Dakle, tebi u svakom slučaju treba vođa, samo biraš efikasnijeg?

Efikasnijeg u kom smislu?

Od koga će to da te brane dotični, kad su, realno gledajući, oni koji po svetu najviše napadaju upravo oni?

Jasami Bicufin

Poznat
Banovan
Poruka
8.435

Болест... И то тешка...

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
29.823
Pa mi u Hrvatskoj smo bili oduševljeni ulaskom u NATO. To jamči određenu sigurnost od vanjske agresije . S druge strane smanjuju se troškovi obrane. Znam da Slovensko nebo čuva talijanska avijacija.

Од чега их чува?

Рецимо да Америка уђе у сукоб са Кином или Индијом. На ком нивоу је онда сигурност чланице НАТО-а?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.706
Pa mi u Hrvatskoj smo bili oduševljeni ulaskom u NATO. To jamči određenu sigurnost od vanjske agresije . S druge strane smanjuju se troškovi obrane. Znam da Slovensko nebo čuva talijanska avijacija.

Ti si u Hrvatskoj?
Bogami, ja nisam stekla utisak da ste bili oduševljeni ulaskom u NATO.
Hrvatski portali i blogovi su vrcali od nezadovoljstva i osećaja lične posranosti, u to vreme.

Dakle, vaš problem nije što ste hteli u NATO (jer većinski NISTE hteli u nato), vaš je problem što se većinski beskičmenjaci.
U čemu se (kako se čini) ne razlikujete od Srba ič.

Poruka
6.877
Ti si u Hrvatskoj?
Bogami, ja nisam stekla utisak da ste bili oduševljeni ulaskom u NATO.
Hrvatski portali i blogovi su vrcali od nezadovoljstva i osećaja lične posranosti, u to vreme.

Dakle, vaš problem nije što ste hteli u NATO (jer većinski NISTE hteli u nato), vaš je problem što se većinski beskičmenjaci.
U čemu se (kako se čini) ne razlikujete od Srba ič.
Pitanje je na kojim si ti bila portalima.U Hrvatskoj ima raznih portala. :mrgreen:

gost 214153

Poznat
Poruka
7.802
Ako si očekivao nekog retarda nacionalistu s ove strane, potvrdio si onu nestaru nenarodnu poslovicu da je pretpostavka majka zajeba.
Ne skreći u off, ne trolaj temu, nego daj inteligentna obrazloženja za svoj stav.

Ako imaš stav, i ako je dotični moguće podupreti inteligentnim obrazloženjima.

Не могу да изнесем свој став подупрт аргументима јер је тема провокативна плус зачињена зидарским речником.