volim volim volim


Meni to nije vazno. Vazno je da se volimo, postujemo i da iamam decu sa njim. Ja nisam isfrustrirana zena, koja resava probleme seksom.

Pevacice,to jesto vazno,i ne rade to isfrustrirane zene ,nego normalne,a one koje ne rade to postaju isfrustrirane.A ti to ne znas ,jel navodis da si nevina,pa veruj onda onima koji znaju zaboga.Jako je bitno,i zene odlaze od muskaraca koji ne znaju da ih zadovolje,svesno ili nesvesno.........:zper:
 

Meni to nije vazno. Vazno je da se volimo, postujemo i da iamam decu sa njim. Ja nisam isfrustrirana zena, koja resava probleme seksom.
Nisi ti isfrustrirana, ti si ili muško(i to ono glupo muško), ili si sa mozgom rastavljena!
Ti očito nikada nisi imala seks, pa ovako pričaš!

Ja sam pitao svoju babu, pošto su ona i deda 60godina u braku; Koji je recept za tako dug i uspešan brak?
I baba ni pet ni šest: Kada dođe deda ti s njive, a ja prvo seks, pa večeru; kad ujutru ustane da ide na njivu, a ja prvo seks pa kafu i rakiju; a kad u podne odem na njivu da mu odnesem vode i 'leba, prvo opet seks na trpezu, pa onda voda i 'lebac!:ok:
I kaže svi poslovi na vreme završeni, a to se zna da tada za srpskog seljaka nema nervoze i problema!

@topic - poštovanje koje ukazuje svakom dobrom čoveku i ljubavniku!
 
Poslednja izmena:
Ti očito nikada nisi imala seks, pa ovako pričaš!

Nisam. Ja sam nevina.

Ja sam pitao svoju babu, pošto su ona i deda 60godina u braku; Koji je recept za tako dug i uspešan brak?
I baba ni pet ni šest: Kada dođe deda ti s njive, a ja prvo seks, pa večeru; kad ujutru ustane da ide na njivu, a ja prvo seks pa kafu i rakiju; a kad u podne odem na njivu da mu odnesem vode i 'leba, prvo opet seks na trpezu, pa onda voda i 'lebac!:ok:
I kaže svi poslovi na vreme završeni, a to se zna da tada za srpskog seljaka nema nervoze i problema!

BAs ti je fensi ta baba.
 

Back
Top