Volim te

Moraš mi poslati ženu da proverimo prvo.
ma neeee, nisam mislio nista lose.
Mnogi su tolerantni prema toj karakternoj deformaciji a kada ih konkretno upitas, onda shvate da tako govore samo iz pomodarstva.
Da uprostimo (bez mesanja moje zene): DALI BI TI BILO SVEJEDNO DA TI JE SIN PE..DER ?
Tvoj odgovor bi trebalo da ti kaze pravu istinu o tvojoj toleranciji te opake deformacije.
 
ma neeee, nisam mislio nista lose.
Mnogi su tolerantni prema toj karakternoj deformaciji a kada ih konkretno upitas, onda shvate da tako govore samo iz pomodarstva.
Da uprostimo (bez mesanja moje zene): DALI BI TI BILO SVEJEDNO DA TI JE SIN PE..DER ?
Tvoj odgovor bi trebalo da ti kaze pravu istinu o tvojoj toleranciji te opake deformacije.
Jabi bre poludela dajete pa nisam bre đžabeu mukamaga rađžala damion nebi dao unuke akomuje domuškog nekase oženi nekom brkatom devojkom nemorada bidne Ge
 
Naravno da bi mi bilo OK. Jedino bih strepio od takvih kao ti, pa bih mu verovatno savetovao da se odseli u neku zemlju u kojoj ima manje neotesanih balvana.
U tom slucaju ne bih krivio tvog sina vec tebe. Katastrofalan promasaj roditelja u vaspitanju .
To ce ti svako normalan reci.
Slusao sam jedan intervju sa prolaznikom koji je posmatrao paradu ponosa u Berlinu........na pitanje ima li toleranciju prema homosima, rekao je da nema toleranciju ali ima strpljenje.
I ludom je jasno sta je time ovaj nemac mislio.
 
U tom slucaju ne bih krivio tvog sina vec tebe. Katastrofalan promasaj roditelja u vaspitanju .
To ce ti svako normalan reci.
Slusao sam jedan intervju sa prolaznikom koji je posmatrao paradu ponosa u Berlinu........na pitanje ima li toleranciju prema homosima, rekao je da nema toleranciju ali ima strpljenje.
I ludom je jasno sta je time ovaj nemac mislio.
Meni gej osobe "smetaju" isto koliko mi smetaju levoruki ili oni koji farbaju kosu.

Znači totalno me boli ćoše s kim će ko da se kreše.

Primitivci i lažni moralisti nikako da nauče da to nije njihova briga.

A to što ne znaš da su tolerancija i stprljenje u srpskom jeziku praktično sinonimi, to je već drugi problem vezan za opšte obrazovanje.
 
Meni ovde nešta nije jasno otkadje seks postalo javno dobro bre ko skime iđže u postelju je lična stvar jasam udana pane iđžem javno otomu šta radimsa mužemu postelji niti tražim specijalna prava oko mojih seksualnih navika nisam videla ni one šta svingau da radu isto ni one šta volu dase biju samo ovi ge svakoga mešaju i informišu o svojim ge navikama čak očuda decu uči tome u školi moja komšinica iz Švajcarske mi reče da decu u osnovnoj školi uče tom ge seksu ida im pokazuju slike kako ge vodu seks i u kojim položaima menije bre to bolesno i zlostavljanje dece kakose onda iznenadu ljudi kad neko poludi i posegneza pištoljem
 
Nešto ne vidim temu sa ovakvim nazivom...

Da li vam je lepo kada vam neko kaže da vas voli? Od čega to zavisi? Da li ste odmah spremni da posumljate u to? Verujete li uopšte da je moguće da vas neko voli? Ili možda ne volite reči već dela? Kada bi vam takva izjava sela, a kada ne ?
Svejedno mi je, da li me neko voli, ili ne.Glagol voleti pokriva mnogo toga, i ne mora biti povezan sa ljubavlju.Masa ljudi kaze "volim te", ali zapravo zele reci "hocu da te .ebem"
 
Nešto ne vidim temu sa ovakvim nazivom...

Da li vam je lepo kada vam neko kaže da vas voli? Od čega to zavisi? Da li ste odmah spremni da posumljate u to? Verujete li uopšte da je moguće da vas neko voli? Ili možda ne volite reči već dela? Kada bi vam takva izjava sela, a kada ne ?
Volim i da cujem.
Mada je sve redje u tim nekim odnosima
 
Voleti je lepa i teska rec.Volimo kroz zivot razlicite stvari na razlicite nacine.Nije ista ljubav prema detetu,muzu,roditeljima,bratu, sestri...Voleti je sirok pojam
Torte Kolaci GIF by Dijamant
 
Meni gej osobe "smetaju" isto koliko mi smetaju levoruki ili oni koji farbaju kosu.

Znači totalno me boli ćoše s kim će ko da se kreše.

Primitivci i lažni moralisti nikako da nauče da to nije njihova briga.

A to što ne znaš da su tolerancija i stprljenje u srpskom jeziku praktično sinonimi, to je već drugi problem vezan za opšte obrazovanje.
A sta je onda ovog svabu navelo da podvuce razliku izmedju tolerancije i strpljenja ?

Jednog naseg gedzu , kad je dobio nemacko drzavljanstvo, pitao sluzbenik "sta si sada po nacionalnosti ?", a gedza odgovori "nemac" ................"ne, ti si i dalje srbin a samo si nemacki drzavljanin" odgovorio mu nemacki sluzbenik. Daklem, budi ono sto jesi i ne stidi se svog srpskog "primitivizma".
Ali, moguce je da ti nisi srbin, pa da te ne napadam dzaba.
 
Ma zavisi. Postoje veze izmedju ljudi u kojima prizemni razgovori imaju emotivnu intimu, intenzitet i dubinu mnogo vecu nego Volim te. Pita te, U kolko ti je proba? Ti kazes u 3. I osjecas ogromnu intimu, intenzitet i dubinu. To su nevjerovatne stvari.
 
Poslednja izmena:
Ma zavisi. Postoje veze izmedju ljudi u kojima prizemni razgovori imaju emotivnu intimu, intenzitet i dubinu mnogo vecu nego Volim te. Pita te, U kolko ti je proba? Ti kazes u 3. I ima osjecaj ogromnu intimu, intenzitet i dubinu. To su nevjerovatne stvari.
Kaže on moje ime. Pitam ga kaži. Ništa. Danas je kišni dan. (oboje to volimo). da.
 
Nešto ne vidim temu sa ovakvim nazivom...

Da li vam je lepo kada vam neko kaže da vas voli? Od čega to zavisi? Da li ste odmah spremni da posumljate u to? Verujete li uopšte da je moguće da vas neko voli? Ili možda ne volite reči već dela? Kada bi vam takva izjava sela, a kada ne ?
Не значи ми та изјава ни најмање.
Значи када осетиш да те гледа док тонеш у сан. Када те пренесе и покрије ако заспиш уз ТВ. Када ноћу тражи под покривачем твој голишави део да вам се кожа додирује. Када ти да најлепши залогај из свог тањира. Када насними музику за кола коју зна да волиш. Када пред њим коментаришеш своје непочупане обрве а он ти док си на послу пошаље поруку ”Љубим те у чупаву обрвицу”. Када имаш утисак да је био одсутан док си причала, а временом се покаже да те је заиста чуо.
 
Не значи ми та изјава ни најмање.
Значи када осетиш да те гледа док тонеш у сан. Када те пренесе и покрије ако заспиш уз ТВ. Када ноћу тражи под покривачем твој голишави део да вам се кожа додирује. Када ти да најлепши залогај из свог тањира. Када насними музику за кола коју зна да волиш. Када пред њим коментаришеш своје непочупане обрве а он ти док си на послу пошаље поруку ”Љубим те у чупаву обрвицу”. Када имаш утисак да је био одсутан док си причала, а временом се покаже да те је заиста чуо.
Pa tebe moze da prenese kad si ko perce. Aj mene nek prenese sa ovih 70 kila i dva metra nogu 🤣
 
Не значи ми та изјава ни најмање.
Значи када осетиш да те гледа док тонеш у сан. Када те пренесе и покрије ако заспиш уз ТВ. Када ноћу тражи под покривачем твој голишави део да вам се кожа додирује. Када ти да најлепши залогај из свог тањира. Када насними музику за кола коју зна да волиш. Када пред њим коментаришеш своје непочупане обрве а он ти док си на послу пошаље поруку ”Љубим те у чупаву обрвицу”. Када имаш утисак да је био одсутан док си причала, а временом се покаже да те је заиста чуо.
u mom slučaju..
када осетиш да те гледа док тонеш у сан. - .šta buljiš u mene Pope? Planiraš da me ubiješ?
Када те пренесе и покрије ако заспиш уз ТВ. - de češ bre ludaku?
Када ноћу тражи под покривачем твој голишави део да вам се кожа додирује - ne pipaj me, nećeš j bti
Када насними музику за кола коју зна да волиш.- zaboravio si Ruž i Nemicu
Када пред њим коментаришеш своје непочупане обрве а он ти док си на послу пошаље поруку ”Љубим те у чупаву обрвицу”. - opet pijete na poslu
 
Nešto ne vidim temu sa ovakvim nazivom...

Da li vam je lepo kada vam neko kaže da vas voli? Od čega to zavisi? Da li ste odmah spremni da posumljate u to? Verujete li uopšte da je moguće da vas neko voli? Ili možda ne volite reči već dela? Kada bi vam takva izjava sela, a kada ne ?
Тешко се данас воли,да има праве љубави не би свет био овакав.
 
Nešto ne vidim temu sa ovakvim nazivom...

Da li vam je lepo kada vam neko kaže da vas voli? Od čega to zavisi? Da li ste odmah spremni da posumljate u to? Verujete li uopšte da je moguće da vas neko voli? Ili možda ne volite reči već dela? Kada bi vam takva izjava sela, a kada ne ?
obozavam kada mi to kaze
 

Back
Top