Quantcast

volim te...

love4ever

Primećen član
Poruka
936
Prvo oni koji pokazuju emocije shmekerski,
onda oni koji ih pokazuju otvoreno (shonje),
pa onda oni koji ne pokazuju emocije,
pa oni koji nemaju emocije,
i na kraju oni koji nemaju emocije, a prikazuju ih.

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

rile ima i ružnih emocija, je l se sve računa ili samo to volim te... :lol:

nije šonja ako kaže da me voli.
šonja je kad kaže da me voli a to ne oseća...
šonja je ako nije siguran da l bi bio samnom ili ne bi
i šonja je ako njegova mama ima nešto protiv mene pa se to prenosi i na naš odnos...

parka

Buduća legenda
Poruka
26.228
jbg, rile, ja mislila saznaćemo

koja od nas se nije zalud borila
koja je svojim šarmom tvoje srce otvorila
koju ćeš od pobedničkog tiketa častiti
i kod čika Rokija brke omastiti
=(
kojoj će muzika na uvce svirati
dok ćeš joj ispod stola telefon dirati
koja te sredom i nedeljom neće zvati
jer tad svaki muškarac ligu nečega prati
=(
koju će mahala ispod oka gledati
jer ćeš joj ključeve flavele predati
koja te suvom 'ranom neće trovati
i neće dati prvom ko je do'vati
=(

edit: sad je uz ovo trebala da dođe jedna od onih samantihih sladunjavih sličica, al neću zvog ovih sa dajl apom... računajte ko da je tu... ne znam, neki anđelčić i srce, al probodeno i neko roze mače, al da tužno gleda

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

za mene je pokazivanje emocija nesto neraskidivo od svake ljudske jedinke, iole mentalno i psihicki zdrave. ukoliko se neko plasi pokazivanja emocija, krije ih, tu nesto nije u redu sa osobom. nebitno kog pola.
isto tako, muskarac koji ume da svoje srce stavi na dlan i polozi ga pred zenske srebrne cipelice, istovremeno skidajuci svoj teski viteski oklop, kacigu i mac, i uz osmeh joj se preda, ne samo da ne gubi nista od svog muskog vitestva, vec naprotiv, dobija u nesagledivim razmerama.

T

trachara

Gost
e parka divna ti je pesma!
:lol:
ako nemas nista protiv, na svom sledecemo gostovanju bih je otpevala
tngrktktk
tngrktktk
mnogo mi se dopada
mnogo :lol:

blago ovom riletu, njemu i pesme pisu

Žorž Stanković

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
109
nisu shonje nego su pichkice,to znam jer sam i ja takav kad su emocije u pitanju...pichkica :P
bedara je sto nisam onaj sto sa vrata trazi lavor,a bas bih voleo...jbg :neutral:

T

trachara

Gost
nemoj da ides
uostalom sta se tamo radi?
uci?
ma jok
bolje ti je nemoj
pa ces jednog dana zavrsiti u kancelariji sa stokom koja ima najneverovatniji mentalni sklop koji mozes da zamislis
ali sta te briga
uvek mozes da se bogato udas! :lol:
ja sam taj momenat propustila, jbg

parka

Buduća legenda
Poruka
26.228
@trača
neću ni da se udajem, ***** to, sad kad sam se razočarala i počela da se bavim poJeziom. Jesu marina&futa u braku?
a kopka me da odem u čitaonicu da vidim dal tamo stvarno ima urmašica, nešto ih nisam viđevala, al nisam ni zagledala... a i kao stičem nova znanja. ai bolje grejanje nego ovde kod mene. A s'druge strane, tamo se stalno nađe neki kreten da otvara prozor, a ovde jok. A s' treće strane ima i tamo net... auh, teško li je...

@žorž
vojna vežba

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.