VOLIM TE... samo rec ili..?

Ovde su svi apsolutno uvek bili iskreni kada su izjavljivali ljubav osim mene, izgleda...
Ja sam trosila te reci u prazno kada sam bila mlada i kada nisam imala bas jasnu predstavu o tome sta je ljubav.

Sada te reci, bar kada je u pitanju odnos izmedju muskarca i zene bas i ne izgovaram, a i kada nekoga zavolim ne verujem da cu mu izjavljivati ljubav non-stop - vise volim da neke stvari u zivotu radim na pravom mestu, u pravom trenutku, pod pravim okolnostima nego da ih pretvaram u uobicajeni ritual...cak i kada volimo nekoga ta rec nema istu tezinu u svim zivotnim situacijama, u nekim je cak, cini mi se, i suvisna...

Inace, ispizdim kada mi neko izjaljuje ljubav posle mesec dana veze...to za mene znaci da nema bele veze sa ljubavlju...i da se nasoj sreci blizi kraj... :twisted: :wink:
 
Volim te....


Volim te.....
kada na lice osmeh navuces,
kada se lepo obuces.
kada me gledas onako setno,
kada se spotaknes nespretno,
kada si brizan i kad si nezan
i kad si nevin i kad si gresan.
i kad si tezak i kad si lak
kad svane jutro i padne mrak
i kad si ljut i gledas me bezvoljno,

volim te zar ti to nije dovoljno...
 
kučka:
Volim te....


Volim te.....
kada na lice osmeh navuces,
kada se lepo obuces.
kada me gledas onako setno,
kada se spotaknes nespretno,
kada si brizan i kad si nezan
i kad si nevin i kad si gresan.
i kad si tezak i kad si lak
kad svane jutro i padne mrak
i kad si ljut i gledas me bezvoljno,

volim te zar ti to nije dovoljno...


To je Kosmos Ljubavi, Univerzum Predanosti, Vasiona PoSvecenja. Neprevodivo i neopisivo Savrsenstvo... : P
 
Kada nekoga zaista volis i imas potrebu da to i recima iskazes ne brojis. Mozes reci bezbroj puta ili samo jednom..Bitno je da je to zaista i tako...

Ja spadam u grupu onih koji imaju tu potrebu da svoja osecanja iskazu i kroz verbalnu komunikaciju a ne samo postupcima ili ti kako neko rece dokazivanjem .Meni ta rec ,dokazivati, smeta. Sta znaci u ljubavi dokazivanje??

Mislim da ako Ljubav zaista postoji izmedju dvoje u njenom punom sjaju sve drugo je suvisno osim te dve reci i jednog cveta.......he , he , ili sam ja isuvise romanticna;-) .
 
Znamo sta znaci rec VOLIM TE

Otprilike.. :roll:

Ali koliko Vama ona znaci?

O puno mi znaci.. :roll:

Da li je lako izgovarate i koliko iskreno?

E yebiga sada.. :D stvarno ne znam, valjda sam iskren.. pogotovo posle dobrog seksa.. ;)

Koliko cesto ocekujeta da Vam je on/ona kaze?

Non-stop! :p

Da li manipulisete tom reci?

:roll:
 
Pera_Zdera:
Ne ocekujem da kaze ocekujem da pokaze. Reci to moze svako...pokazati malo ko... Kad mi neko to kaze to mi bas nista ne znaci...ili vrlo malo...
Takodje i ja je nikad ne govorim, mada su osobe sa kojima sam se druzio vrlo dobro znale kakve i koliko sam emocija imao prema njima.

Sa ovime se slazem .....ali ....ako -njemu- prija moja paznja..i takve moje reci...pa ..mushkarci....mozete li zamisliti koliko bi nama tek prijalo da to cijemo????Ipak smo -samo- zene....krhka bica...kojima to mnogo vishe i treba i prija...
Jesam za varijantu da je bolje pokazati nego reci-ako moram da biram....ali ...zar je to TOLIKO tesho reci???????????
 
Ako ljubav ne trazi nista,ako je sama po sebi razumljiva,ako je samo treba pokazati. Cemu onda stalno trazenje dokazivanja iste.?

Volim te.... su posebne reci
koje izazivaju posebne osecaje
prema posebnoj osobi
u posebnim trenucima...





 
Reci: Volim te... znaci da si srecan, da mozes oprostiti i zaboraviti, da mozes ziveti... posebne reci u posebnim trenucima i posebnim ljudima ...... i deci koja tako znaju da Vam uzvrate i tako dobro razumeju te dve reci..
 

Back
Top