Volim te ko brata....

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.453
Manipulativne taktike zena imaju za cilj da muskarca stave u svoju funkciju tj da rade po njihovoj volji. Zenski put u evolutivnom uspehu zavistan je u velikoj meri od sposobnosti manipulisanja muskarcima, u tu svrhu koriste se razne tehnika, taktike, flertuozne igre .
Kao posledicu toga imamo raznovrsne musko-zenske odnose van konvencionalnih veza tipa kombinacije, frend zone sa ili bez benefita. U svim tim odnosima zajednicko je postavljanje muskarca u funkciju koju mu zena odredjuje.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
34.487
Dopisujem se i muvam s jednom devojkom preko instagrama (pošto nije iz mog grada). I tako već nekoliko dana, i ja sve to polako nenapadno ali ta devojka vidi da mi se svidja i da je muvam, nači ono i ćorav bi ono video kao muvanje. I ja i ta devojka smo se mnogo brzo zblizili, i oni nije retko da kad joj kazem neki kompliment tipa,, imaš simpatičan i lep osmeh glas" i to tako. E sad nije retko da mi napiše tipa,, da znaš kolko ti meni značiš, kolko si mi drag, kolko te volim, ljubim te" i ono devojka se samnom dopisuje često a i vidi se po konverzaciji da je ne smaram. Imamo tako običaj da se preko trenutnih dopisujemo... I onda ona meni juče pošalje poruku :
"volim te ko brata isk
Ljubim te lepo mi spavaj, lakuu noć"
Pa bolje si me iznapsovala nego to da si mi rekla.... I onda me jutros sačekala poruka
,,dobro jutro lepi, si mi lepo spavao <3"..... Ne znam sta da mislim
Nemoj mnogo da mislis i da meris svaku rec, interesujes je i ne zakeraj ko baba....

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.116
Nisi ti to dobro shvatila.
Tvoja generacija je svedena na lokalno. Tako i taj ljubavni mentalitet. U smislu sramota je ne naci nekoga lokalno.
Ove generacije smatraju to ogranicenim mogucnostima.
Sto da se zavitlava sa nekom lokalnom dosadnom devojkom, s kojom ce imati identican razgovor i ishod kao i sa 5 predhodnih, kad moze da sebi prosiri vidike.
E on samo jednu stvar ne kapira, a to da je se na mnogim mestima onlajn preselio lokalni mentalitet pojavom masovne upotrebe interneta.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.