Volim da jedem picu

Da li biste pre jeli omiljenu hranu nego imali seks?

  • Da

    glasova: 10 52,6%
  • Ne

    glasova: 9 47,4%

  • Ukupno glasova
    19

stugots

Čovek
Poruka
36.833
Nešto razmišljam... toliko volim dobru picu da mislim da bih bio u stanju da se odreknem seksa u potpunosti ukoliko bih bio prisiljen da biram između toga da nikad više ne jedem picu ili da imam seks. Osim pice sa plodovima mora i voćem, te izrode neću ni da računam u pice, kaljalu dobro i čestito picino ime.

A vi? Zarad koje hrane biste se vi zakleli na celibat?
 
Pored plodova mora i voca (narocito komadica avokada) obozavam one sa eurokremom i tako nekim ekstravagantnin dzidzabidzama (tipa coko biskvit ili onaj pirinac kupovni iz zdrave hrane da pospem onako), ali ne verujem da bih se odrekao seksa zbog njih, niti zbog bilo koje hrane.
 
Pored plodova mora i voca (narocito komadica avokada) obozavam one sa eurokremom i tako nekim ekstravagantnin dzidzabidzama (tipa coko biskvit ili onaj pirinac kupovni iz zdrave hrane da pospem onako), ali ne verujem da bih se odrekao seksa zbog njih, niti zbog bilo koje hrane.
Taman čitam i reko al seruu jebomater...odrekli se seksa zbog lubenice i piva ej
 
Pa nikako drugačije, tražiš više - doplatiš.

Ni ja nisam fan jaja, moguće da sam alergična, ali baš su mi nešto najodvratnije što postoji.

Osim hladnih uskršnjih... ali ona su osveštana Duhom svetim, pa na njih nisam alergična.
 

Back
Top