Voli ga a nije sa njim

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.
 
Treba resiti taj problem,mislim da im treba slot masina,em je puna para,em je uvek tu kada ti zatreba,em se ponekad kad se potrudis raduje kada te vidi i dolazi do izlucivanja unutrasnjeg sadrzaja,a i stalno je vesela,sarenolika i dobro raspolozena.Pa sta ce ti vise od toga?:think:
Zenama trebaju slot masine.:lol:
 
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.
Inace owo je totalno tacno, mada njima ne treba werowati nista z:D
to su cudowista
 
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.

Pa zene imaju taj efekat da im povremeno zine dupe za pare.A zarad para najradije zrtvuju ljubav.
 
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.

boli me đorđe za pare.

skoro sam, d' izvinete,
iznapušavala nekog debila,
stariji je od mene 12 godina, a juri me od pre isusa hrista.
naravno, ne zanima me, ali smo često u istom društvu,
hiljadu puta smo sedeli zajedno u kafani,
hiljadu puta sam vodila na piće i na klopu,
i on mi pre mesečak dana u xxl - u kaže,
kao, boli tebe uvo za mene, ti mene nećeš ni da pogledaš
zato što te interesuje (pa pomene jednog, zvaćemo ga...vlade)
juriš njegova kola i pare.
a meni su se te priče odavno smučile, delom i zbog foruma. :D
e, htedoh reći, u celom svom životu nisam bila...pa, u najmanju ruku, neprijatna,
kao prema njemu te večeri.

puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
ja hoću nekog da me grli kao da mu je poslednje. :)
 
boli me đorđe za pare.

skoro sam, d' izvinete,
iznapušavala nekog debila,
stariji je od mene 12 godina, a juri me od pre isusa hrista.
naravno, ne zanima me, ali smo često u istom društvu,
hiljadu puta smo sedeli zajedno u kafani,
hiljadu puta sam vodila na piće i na klopu,
i on mi pre mesečak dana u xxl - u kaže,
kao, boli tebe uvo za mene, ti mene nećeš ni da pogledaš
zato što te interesuje (pa pomene jednog, zvaćemo ga...vlade)
juriš njegova kola i pare.
a meni su se te priče odavno smučile, delom i zbog foruma. :D
e, htedoh reći, u celom svom životu nisam bila...pa, u najmanju ruku, neprijatna,
kao prema njemu te večeri.

puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
ja hoću nekog da me grli kao da mu je poslednje. :)

Pa to ti nije problem, stavis mu peraje na ruke i kad te zagrli imaces osecaj da te voli do neba.:p
 
puca mi, bre za pare.
para uvek ima.
ja hoću nekog da me grli kao da mu je poslednje. :)

Još si mlada i misliš da se od ljubavi živi i da para uvek ima.
Da te vidim kad te pritisne tuga kao celi svet, u džepu samo pljuga, a od gladi bi htela mret... :p

Naravno da para uvek ima, i uvek se mogu zaraditi. A samo je na nama da odlučimo koja nam je količina potrebna - i da li nam je i dovoljna..
Avaj, stvarno me više ni ne čudi što te po hiljadu prvi put citiram, ali stvarno nekad mnogo fino uobličiš ono što bih i ja rekla..:)
Ne tebaju mi kojekakve pare kojekavih likova.. i uvek će mi onaj zadnji dan na onom letovanju u parku biti nemerljivo draži, iako smo praktično jedva imali šta da pojedemo (spominjala već, samo hleb i sir i jednu papriku), kao takav ali zato što je bio sa njim i zato što smo bili mnogo srećni i sami i mi, nego da je sa nekim drugim bio ma kakav luksuz...
:heart:
 
Da li ste primetili kolike su zene mazohisti?
Ostave tipa kojeg vole i udaju se za bogatog i onda ceo zivot pate za ovim sto ga vole i trose novce onog sto ne vole, a novce moraju trositi jer njima nadoknadjuju emotivnu prazninu.

E onda onaj muskarac koji veruje zenama da ga vole, nije bas cist u tikvi.

Žene uvek vole muškaraca sa kojim su. Samo, pitanje je koji nejgov deo najviše vole.
 
Još si mlada i misliš da se od ljubavi živi i da para uvek ima.
Da te vidim kad te pritisne tuga kao celi svet, u džepu samo pljuga, a od gladi bi htela mret... :p

Naravno da para uvek ima, i uvek se mogu zaraditi. A samo je na nama da odlučimo koja nam je količina potrebna - i da li nam je i dovoljna..
Avaj, stvarno me više ni ne čudi što te po hiljadu prvi put citiram, ali stvarno nekad mnogo fino uobličiš ono što bih i ja rekla..:)
Ne tebaju mi kojekakve pare kojekavih likova.. i uvek će mi onaj zadnji dan na onom letovanju u parku biti nemerljivo draži, iako smo praktično jedva imali šta da pojedemo (spominjala već, samo hleb i sir i jednu papriku), kao takav ali zato što je bio sa njim i zato što smo bili mnogo srećni i sami i mi, nego da je sa nekim drugim bio ma kakav luksuz...
:heart:

pa, hvala bogu.
normalno.
dok god imam dve ruke, biće i para.
ja se ne libim ničega.
a i nema ništa slađe nego kad zaradiš sam. :)
 

Back
Top